Установите расширение «Новости Покровска и Мирнограда - 06239.com.ua» для и читайте городские новости первыми Установить!

Проблемні підлітки Покровська та району відвідали виставку у краєзнавчому музеї

Проблемні підлітки Покровська та району відвідали виставку у краєзнавчому музеї
12:4711.01.2017
Проблемні підлітки Покровська та району відвідали виставку у краєзнавчому музеї

Співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації разом зі своїми під обліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей. Повідомила Олена Здебська, фахівець Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

10 січня 2017 року за запрошенням директора Дитячо-юнацької спортивної школи Юркіна Ігоря Олександровича, неповнолітні вихованці Покровського МРВ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації відвідали виставку, присвячену видатному майстру спорту, тренеру-викладачу з настольного тенісу Мікаелу Володимировичу Оганесяну, яка відбулася в краєзнавчому музеї м.Покровська.

В ході заходу присутні мали можливість переглянути особисті нагороди, подяки, спортивний одяг, фотографії з урочистих турнірів, дипломи, медалі та кубки, завойовані Мікаелом Володимировичем. Також, діти змогли на власні очі побачити відео-сюжети про діяльність видатного спортсмена.

Отже, служба пробації не тільки контролює виконання засудженими порядку та умов відбування покарань за рішенням суду, а й підвищує культурний рівень своїх під облікових.

www.06239.com.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Наше приложение для iOS и Android

Комментарии
Отменить
Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил cайта

Последние новости

Ещё новости...