• Вихованці ДЮСШ м. Мирноград гідно виступили на змаганнях у Слов'янську
16:15, 23 березня 2017 р.

Вихованці ДЮСШ м. Мирноград гідно виступили на змаганнях у Слов'янську

17 березня 2017 у м. Слов'янськ відбувся Чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь 18 мирноградських атлетів.

Вихованці ДЮСШ гідно виступили на змаганнях і посіли II командне місце. В особистій першості срібними призерами стали: Кенік Яна на дистанції 2000 метрів та Кайдаш Дмитро на дистанції 8000 метрів. Бронзові нагороди отримали: Пімонова Світлана на дистанції 1000 метрів, Ємельянов Микита на дистанції 3000 метрів, Піскурьов Віктор на дистанції 4000 метрів.

Завершальним етапом змагань стала легкоатлетична естафета 4х1000 метрів у якій м. Мирноград отримав III місце. Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.