Установите расширение «Новости Покровска и Мирнограда - 06239.com.ua» для и читайте городские новости первыми Установить!

У Покровському МЦЗ відбувся цікавий тренінг «Зняття соціального напруження»

У Покровському МЦЗ відбувся цікавий тренінг «Зняття соціального напруження»
12:4419.05.2017
У Покровському МЦЗ відбувся цікавий тренінг «Зняття соціального напруження»

18 травня 2017 року у Покровському центрі зайнятості відбувся тренінг на тему «Зняття соціального напруження», організований спільно з Покровською Лігою ділових та професійних жінок та за участі представника Покровської МРВ з питань апробації. Цільовою аудиторією даного заходу стала безробітна молодь. Близько 20 безробітних зареєстрованих у Покровському центрі зайнятості прийняли участь у тренінгу.

Мета даного заходу - формування адекватної самооцінки особистості, подоланні кризових ситуацій молоді, що знаходиться у тяжких життєвих обставинах, зняття соціального напруження в умовах збройного конфлікту.

«Усвідомлення проблемної ситуації може знизити рівень емоційного напруження, тому зняття зайвої емоційної напруженості за допомогою групової взаємодії та взаємодопомоги здатне сформувати позитивний психологічний клімат серед людей», - наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Толмачов М.І.

Під час заходу тренер проекту «З конфліктного минулого до мирного сьогодення», бізнес-тренер, кандидат філологічних наук Писарева Оксана запропонувала присутнім ряд тренінгових вправ, спрямованих на зняття стресу, розвантаження від соціального напруження та подолання кризових ситуацій.

Треба зазначити, що невимушена обстановка та неформальне спілкування позитивно вплинуло на настрій присутніх.

Проект фінансується Європейським Союзом через International Alert.

www.06239.com.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Наше приложение для iOS и Android

Комментарии
Отменить
Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил cайта

Последние новости

Ещё новости...