Музичне ШОУ «Skryabin.Simfo»

         З кожним роком, з кожним днем, пережитим країною і звичайною людиною, творчість Андрія Кузьменко (Кузьми Скрябіна) стає все більш актуальною. І тексти, і музична складова резонують все сильніше.

Симфонічна версія пісень, що стали кардіограмою покоління – оптимальніший на сьогодні варіант їх концертного відтворення. Тільки у виконанні естрадно-симфонічного оркестру пісні Андрія сьогодні не  викликають небажаних протиріч.

У ювілейний для Андрія рік  проект «Skryabin.Simfo» - це справжній подарунок для шанувальників його таланту, втомлених від чисельних триб'ютів. Але ж як би талановито сучасні зірки не намагались їх відтворити, у слухача завжди виникає бажання порівняти ці версії з оригіналом, і зрозуміло, на чию користь він робить свій вибір.

Концертна програма Skryabin.Simfo – запрошення слухача, що знає на пам'ять більшість текстів Андрія, поринути у чарівний сад його пісень. Естрадно-симфонічний оркестр стане в цій подорожі надійним супутником і фану з багаторічним стажем, і більш широкому загалу поціновувачів по-справжньому сучасного мистецтва.

Ранні маловідомі пісні та мегахіти, що роками не сходять з верхівок музичних рейтингів, у виключно інструментальному виконанні естрадно- симфонічного оркестру почують глядачі концертної програми «Skryabin.Simfo».