31 травня о 9:00 у Покровську розпочнеться перший день Форуму "Стратегія-23"

31 травня о 9:00 у Покровську розпочнеться перший день Форуму "Стратегія-23", який має на меті згуртувати зусилля навколо плану розвитку Донбасу на найближчі 5 років.Захід відбудеться у форматі «форуму-конструктору», в рамках якого протягом літа 2018 року будуть проходити цікаві зустрічі, воркшопи, дискусії про необхідність нових стратегій розвитку малих промислових міст Сходу.

Організатори вбачають необхідність в диверсифікації міських економік громад Сходу та знищенні стереотипів про регіон як виключно промисловий.

У результаті Форуму очікується:

• співпраця представників громадського, публічного та бізнес секторів задля вироблення стратегії розвитку міст регіону;

• розвиток міської системи замість виключно забезпечення благоустрою міською владою;

• довгострокові підходи в муніципальних практиках та їхній громадський супровід;

• розвінчування образу міст Сходу як моноцентричних.

Реєстрація на форум за посиланням: https://bit.ly/2IIfo3p

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня