Третю добу триває протест гірників шахти “1\3 Новогродівська” ДП “Селидіввугілля”

Перша зміна спустилася у вибій, але до роботи не приступала. Про це у Фейсбук повідомляє голова НПГУ Михайло Волинець.

"Тільки маленька група працівників підтримує життєдіяльність шахти, видають на-гора невелику кількість вугілля для забезпечення роботи котельні, щоб не допустити замороження шахтних стовбурів, контролюють рудничну атмосферу та відкачують воду", - пише Волинець.

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня