У Мирнограді рятувальники евакуювали пацієнтів та працівників міської лікарні

15 липня співробітники 9-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області провели навчальну евакуацію на базі Мирноградської міської лікарні.

За задумом, в одному з приміщень медичного закладу було виявлено задимлення. Виникла загроза життю та здоров'ю людей, які знаходились у приміщенні. Оперативно була проведена евакуація персоналу з будівлі медичної установи.

Дані заходи допомагають співробітникам і керівництву об'єктів з масовим перебуванням людей, зокрема медичних установ, оперативно реагувати в разі виникнення нештатної ситуації, що допоможе врятувати життя людей.

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня