Покровські спортсмени продовжують дивувати місто своїми високими досягненнями

Нещодавно вихованці спортивного клубу “Fusion Dancing” повернулися з Одеси, де 2 листопада проходили змагання з черлідингу та чир-спорту “BLACK SEA OPEN CUP-2019”. Під керівництвом тренера команди Діани Малярової, діти завоювали більше 30 медалей - 28 золотих,4 срібних та 3 бронзових.

11 вихованців “Fusion Dancing” змагались у двохвікових категоріях - 4-7 років та 7-12 років. Тож, номери юних спортсменів з Покровська високо оцінили журі змагань. Крім медалей покровські черлідери повернулися додому з Кубком Одеси за зайняте 2-е місце в загальнокомандному заліку!

Виїзні змагання стали для команди підготовчим етапом до Чемпіонату України з черлідингу та чир-спорту, які відбудуться вже за місяць - 7-8 грудня на узбережжі Чорного моря.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів! Поповнюйте спортивну скарбничку Покровська й надалі!