У Покровську привітали перших новонароджених у цьому році дітей

Вчора, 3 січня, в.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко разом з керуючою справами виконкому Алевтина Жук та в.о. головного лікаря Покровської лікарні інтенсивного лікування Валентиною Пилипець привітали перших новонароджених у цьому році дітей: дівчинку з села Оріхове Срібненского сільської ради Покровського району та хлопчика з міста Родинського.

"Від Покровської міської ради батьки новонароджених отримали манежики з комплектом білизни та іграшки для малюків. Бажаю батькам і діткам здоров'я та щасливої долі!", - написала у Фейсбук Ірина Сущенко.

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня