Місцева мешканка, яка неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, не забезпечувала малечі умов для повноцінного зростання і розвитку, тому її сина відправили до лікарні, де він отримує догляд і піклування. Проте, в медзакладі під час огляду дитини, медики виявили на його тілі тілесні ушкодження. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
До служби у справах дітей Покровської місцевої ради надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що у приватному секторі маленький хлопчик живе зі своїми рідними в антисанітарних умовах, які можуть створювати загрозу його життю і здоров’ю.
Приїхавши на вказану адресу, правоохоронці та спеціалісти служби у справах дітей побачили жахливу картину: повсюди розкидане сміття та старі брудні речі, відсутність опалення та їжі, на стінах пліснява та жахливий сморід, замість вікон-фанера. І в цій оселі знаходився 3-річний хлопчик з бабусею, а матір, за словами родички, була на роботі.