У зв'язку із вірогідністю поширення вірусу COVID-19 "Мирноградтепломережа" припиняє прийом громадян

У зв'язку із вірогідністю поширення вірусу COVID-19 ОКП "Донецьктеплокомуненерго" припиняє прийом наседення у відділах послуг до 3-го квітня 2020 року. 

Про це повідомляють у "Мирноградтепломережі". 

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня