У Мирнограді чотири хворих з підозрою на COVID - 19

КНП "Інфекційна лікарня м. Мирноград" визначена лікарнею 1-ї лінії реагування в боротьбі з COVID - 19. Наразі перебувають в боксовому відділенні 4 хворих з підозрою на COVID - 19. Про це йдеться на сторінці медичного закладу у Фейсбук.

З моменту початку росту захворювання з підозрою на коронавірус в КНП "ІЛ м. Мирноград" перебувало 11 хворих.

Станом на 26.03.2020р. 14,00 - позитивних результатів на РНК Covid-19 не виявлено.

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня