Щодо двох осіб на самоізоляції, у яких є симптоми вірусу проінформувала в.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко.
"Експрес-тестування, на щастя, дало негативні результати. На даний момент чекаємо підтвердження від лабораторного центру", - написала у Фейсбук Сущенко.
До речі, у Покровську тривають роботи по тимчасовому інфекційному відділенню: організовано приміщення для прийому пацієнтів, а також чисту зону для медичних працівників, зроблений пандус, проводяться роботи по заміні електричної проводки, забезпечується інтернет-зв'язок, виконуються інші роботи.