Сущенко повідомила результати експрес-тестування двох осіб у Покровську, у яких є симптоми вірусу

Щодо двох осіб на самоізоляції, у яких є симптоми вірусу проінформувала в.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко. 

"Експрес-тестування, на щастя, дало негативні результати. На даний момент чекаємо підтвердження від лабораторного центру", - написала у Фейсбук Сущенко.

До речі, у Покровську тривають роботи по тимчасовому інфекційному відділенню: організовано приміщення для прийому пацієнтів, а також чисту зону для медичних працівників, зроблений пандус, проводяться роботи по заміні електричної проводки, забезпечується інтернет-зв'язок, виконуються інші роботи.

П’ять ключових умов для миру
15:00, 9 червня