У Покровську проінспектували «Пункти Незламності»: розгорнуто 10 Пунктів

Сьогодні у різних частинах громади розгорнуто 10 "Пунктів Незламності". Інформує прес-служба Покровської МВА.

«Наш Пункт розрахований на 300 осіб. На цей час заповнений всім необхідним, якщо трапиться надзвичайна ситуація», - розповіла адміністраторка одного з «Пунктів Незламності».

Під час обстежень були виявлені й певні недоліки. Зокрема, через постійні перебої з електропостачанням виникають проблеми з опаленням.

«Є задачі додати генераторів, забезпечити необхідним об’ємом пального. Все буде виконано у найкоротший термін», - повідомив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

«Нарешті запустили котельню на дитсадочку у селищі динзаводу, тобто можна прийти вже в теплий «Пункт Незламності». Ще на кількох теж є проблеми, але до вівторка все усунемо», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Заявки, зібрані від адміністраторів Пунктів щодо нагальних потреб, взяті під контроль.

Новини компаній
09:30, 16 жовтня