Різнопланові погляди на відпочинок формують широкий вибір готелів та курортів, які відміно відповідають індивідуальним побажанням туристів. Відпочинок у Туреччині подарує незабутні враження, якщо Ви влучно оберете курорт та відповідно готель, адже особливістю відпочинку у Туреччині є визначення тематики відпустки для цілого курорту, а не лише готелю. Саме тому так важливо знати особливості курорту, для того аби відпустка по справжньому відповідала вимогам та побажанням. Працюючи на ринку більше десяти років, фахівці туристичної агенції «TravelRoom» підберуть сам ті пропозиції, які відмінно відповідатимуть індивідуальним побажанням, тому рекомендуємо звертатись у нашу агенцію, оскільки Ви дізнаєтесь чимало цікавої інформації про ряд курортів.

Молодіжні курорти Туреччини

Відпочинок у Туреччині подарує незабутню відпуску, наповнену лише приємними враженнями, про які Ви згадуватимете із позитивом та ностальгією. Курорт Мармарис це саме той курорт, який подарує драйвовий настрій протягом усієї відпустки, адже налічує найбільшу кількість розважальних закладів та нічних клубів. Тепле море, піщаний пляж та палке сонце створять комфортні умови для засмаги, а відмінний сервіс обслуговування додасть комфорту та зручності. Мармарисрозташований в південно-західній частині Туреччини, на півострові між Егейським і Середземному морем, в найбільшій в світі природній гавані. Неймовірної краси курорту додають надають зелені і тихі бухти.

КліматМармарисає типовим середземноморським – теплий і сухий. З квітня по жовтень на Вас очікує неймовірно тепла погода та палке сонце, яке подарує приємну засмагу. Найбільш спекотним місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 33 ° С, вода прогрівається до + 25 ° С. Особливої уваги заслуговують пляжі курорту: багатокілометрові піщано-галькові пляжі із приємним пологим входом в море, яке порадує прозорою бірюзовою водою. Вхід в море плавний, глибина наростає поступово. Зовсім поруч з містом розташований красивий пляж Клеопатри.

Сонячний курорт Аланья порадує цінами та подарує незабутній відпочинок для молоді. Курорт розділений на дві частини високою скелею, на якій знаходиться старе місто з великою кількістю пам’яток різних епох. Сучасна Аланья – один з найжвавіших курортів Туреччини. Безперервна низка пляжів і готелів тягнеться на багато кілометрів. У числі головних курортних пам’яток Аланії – пляж Клеопатри з білосніжним піском. А от в самій Аланьї пляжі піщано-галькові і доволі вузькі на захід від від міста, в поселеннях Конаклі, Окуджалар, Авсалар, пляжна смуга представлена щільним жовтим піском, а вхід в море пологий, що ідеально підходить для туристів з дітьми. Готелі Аланії розташовані не далеко від моря та приємно здивують цінами. Відмінний сервіс обслуговування додасть комфорту та зручності.

Загалом Туреччина налічує біля семи популярних курортів, які без сумніву являються курортами світового рівня, адже сприятливі кліматичні умови, широкий вибір різнопланових готелів із різними тематиками відпочинку подарують по справжньому незабутні враження, про які приємно згадувати. Варто обрати курорт та готель, який ідеально відповідатиме вимогам та побажанням та з впевненістю розраховувати на чудовий відпочинок. Особливістю відпочинку у Туреччині є визначення загальної тематики курорту, яку підтримують практично усі готелі курорту. Тому для драйвового відпочинку варто відвідати курорти Мармарис та Анталію. Сімейний відпочинок варто провести у Кемері, Сіде чи Белек, а от для шанувальників вишуканої відпустки варто обрати готель у Анталії. Бажаємо приємного відпочинку та рекомендуємо відпочивати разом із www.travelroom.lviv.ua