Шукайте дизайнерські радіатори з оригінальним зовнішнім виглядом і високою якістю. Пропонуємо вам звернути увагу на ТМ RETROStyle, які створюють унікальні моделі на європейських заводах, які неодноразово підтвердили свою високу якість.

Модельний ряд компанії Радімакс не залишить байдужим жодного клієнта. Модельний ряд представлений як строгими класичними візерунками, так і вишуканими малюнками, які гармонійно впишуться в квартири або будинку в стилі Лофт, Прованс або Рококо.

Ретро-стиль в інтер'єрі

При створенні інтер'єру в стилі ретро найсерйознішою проблемою стає опалювальна система. Під цю стилістику найчастіше можна відшукати тільки ковані каміни з декоративними візерунками. Але таке рішення складно назвати найбільш практичним для більшості сучасних житлових приміщень.

ТМ RETROStyle випускає ексклюзивні опалювальні радіатори, які покликані продемонструвати естетичні смаки господаря квартири. Для виготовлення виробів використовується чавун, а поверхня радіатора прикрашається вишуканими візерунками, які докорінно змінюють уявлення про безликих батареях з радянських часів, які всіляко намагалися приховати за шторами від сторонніх очей.

Декоративні ретро-радіатори стають самостійним дизайнерським елементом, який прикрашає інтер'єр і допомагає зробити його більш цілісним і завершеним.

Оригінальний дизайн і доступна ціна

Вартість дизайнерських батарей від ТМ RETROStyle не залежить від зовнішнього вигляду виробу, а тільки від загального розміру радіатора і кількості секцій. Тому при виборі не слід переживати, що сподобався дизайн виявиться дорожчим, ніж інші - відмінностей за цим критерієм не існує.

Вибираючи відповідний орнамент, слід звертати увагу на те, наскільки добре він підходить до загальної концепції приміщення - це дозволяє досягти гармонії і ексклюзивності для інтер'єру.

Ретро-радіатори виготовляються ливарним способом за художніми ескізами, що, при необхідності, дозволяє створити унікальний дизайн для замовників.

В каталозі продукції компанії "Радімакс" ТМ RETROStyle представлено безліч оригінальних дизайнів, які підійдуть під різні приміщення. Серед наявного асортименту можна вибрати вироби, пофарбовані під золото, бронзу, срібло, чорну або мідну патину. Також до замовлення доступні перехідники, вентилі та інші комплектуючі в аналогічній стилістиці.