Софтстертери або УПП - це пристрої, які відносяться до класу комбінованих приладів, призначених для розподілу енергії. Це агрегати, які також допомагають керувати потужністю електричних двигунів, забезпечувати їх постійну і безперебійну роботу. Вибрати відповідні пристрої плавного пуску електродвигунів пропонує в Україні компанія Soft-Start. Професійну допомогу в цьому питанні надають фахівці, які дають слушні поради.

Особливості вибору пристроїв плавного пуску електродвигунів.

Софстартери представлені в різних варіаціях, вони можуть бути використані в різних галузях промисловості, виробництва, яка обслуговує галузі, пр. При виборі відповідного слід звернути увагу на такі особливості:

  • Рівень потужності.
  • Кількість фаз, якими можна управляти.
  • Наявність зворотного зв'язку.
  • Функціональні можливості.
  • Особливості управління.
  • Додаткові опції.

Всі параметри розташовані в міру важливості.

Рівень потужності

Це найголовніший параметр пристрою, на який завжди слід звертати увагу. Визначається величиною I ном - це сила струму, на яку будуть розраховані тиристори. Вибирати слід той пристрій, що демонструє в кілька разів більше значення сили струму, який буде проходити через обмотку двигуна (в розрахунок приймаються номінальні обороти). Кратність буде визначатися вагою пуску, який вплине на час його закінчення. Тривати він може в межах 10-40 секунд. За такий час тиристори нагріються, після чого їм потрібно буде охолонути. А на цей процес відводиться стільки ж часу, скільки і на робочий цикл.

Кількість фаз

Керувати можна в різних пристрої однією, двома, трьома фазами. Останній варіант часто використовується для важких пусків, перший - тільки пом'якшує зростання пускового моменту. Найчастіше набувають саме другий варіант.

Наявність зворотного зв'язку

Працювати пристрій може по заданій програмі- збільшити рівень напруги за певний час до номіналу. А ось наявність зворотного зв'язку зробить такий процес максимально гнучким.

Функціональні можливості

Визначається можливістю працювати не тільки на розгін, але і на гальмування електричного мотора. Додатковий контактор дозволить усунути несиметричність фаз і не допустити перегрів обмоток.

Особливості управління

Може бути аналоговим і цифровим, який використовує мікроконтролер.

На сайті https://www.soft-start.com.ua представлені на вибір сучасні пристрої плавного пуску електродвигунів.