Фітосмола - натуральний склад, який здавна використовувався для видалення зайвого волосся на тілі людини. Для виготовлення смолоподобной пасти застосуються звичайний мед. Саме цей склад став основою для виготовлення цукрових паст, які сьогодні успішно застосовуються для шугаринга.

Медові пасти використовувалися майстрами багато століть назад і вважалися не тільки практичними, але і корисними засобами для шкіри. Рецепти фітосмоли були знайдені ще в давньоєгипетський період. Через століття, культура застосування фітосмоли була відроджена на Близькому Сході і в Латинській Америці.

Фітосмола: особливості

Основою для виготовлення сучасної фітосмоли є мед. Додаткові властивості складу надають за допомогою відварів волоського горіха, лимонного соку, соснової живиці. Після того, як компоненти проходять термічну обробку, вони полімерізіруется і стають більш пластичними.

Фітосмола застосовують не тільки салонні майстра - це засіб може використовуватися для усунення волосся на тілі в домашніх умовах. Фітосмола допомагає позбутися від зайвої рослинності в пахвових западинах, на руках, ногах і навіть в зоні бікіні. Завдяки ефекту легкого пілінгу, склад надає шкірі шовковистість і ніжність.

Завдана на поверхню шкіри, медова паста охоплює волоски і проникає в гирлі фолікула, послаблюючи і розкриваючи його. Це сприяє безболісного і простому видаленню, що характерно тільки для даного різновиду епіляції. У процесі роботи з фітосмола, волоски не обламуються, а повністю видаляються разом з коренем.

Фітосмола: переваги

Епіляція фітосмола має велику кількість переваг:

  • Виготовлення фітосмоли відбувається з використанням натуральних компонентів, що не дає розвиватися алергічних реакцій.
  • У процесі епіляції шкіра не травмується, а волоски не обламуються і не вростають, на відміну від інших способів видалення волосся.
  • фітосмола можна легко змити з шкіри і інструментів з допомогою води, без застосування спеціальних засобів.
  • фітосмола дозволяє виконувати епіляцію навіть в найбільш чутливих місцях, оскільки не викликає роздратування.
  • Результати процедури зберігаються протягом довгого часу.

Фітосмола для депіляії - одне з найбільш якісних і зручних засобів для видалення зайвого волосся на шкірі. Правильно підібравши склад для епіляції, можливо домогтися найбільш ефективного виконання процедури.