Ковані елементи - універсальні вироби, які підійдуть для прикраси як інтер'єру приміщень, так і екстер'єру будівель і земельних ділянок. Для виготовлення цих елементів використовується якісний метал, що гарантує довговічність і надійність виробів.

Які види кованих елементів існують

Ковані вироби - це широкий асортимент функціональних і декоративних елементів для ландшафтного дизайну, будівель і споруд. Сьогодні в компанії Steeland є можливість замовити такі види кованих елементів:

  • Огородження різних видів, які можна використовувати в якості додаткових конструкцій на об'єктах. Вони допомагають захистити споруду від вандалізму, руйнувань, а також покращують зовнішній вигляд об'єкта, роблячи акцент на стильному і сучасному дизайні. До даного різновиду виробів можна віднести решітки для воріт, парканів та інших металевих конструкцій, які допомагають захистити ділянку від стороннього проникнення.
  • Ковані елементи, які можуть використовуватися для оформлення дверних конструкцій. Сюди відносяться дверні ручки, накладки на замки та інше. Такі вироби дозволяють створити індивідуальні дизайнерські рішення для кожного інтер'єру.
  • Ковані елементи для оформлення приміщення, до яких відносяться набори для каміна, сходові прольоти, а також інші варіанти, які можливо виготовити індивідуально по запитах клієнтів.
  • Ковані вироби, які застосовуються для фасадів будівель і споруд. Сюди відносяться перила для сходів на порозі, козирки, лавочки та інші елементи, які можуть послужити прикрасою екстер'єру.

Переваги кованих виробів

Ковані елементи дозволяють привнести в будь-який дизайн нотку вишуканості, сучасності та унікальності. Серед переваг кованих елементів:

  • Стійкість до корозії. Антикорозійні властивості дозволяють виконувати з металу вироби будь-якого призначення, які не переживаючи за їх збереження - тривалість життя кованих елементів дуже висока.
  • Міцність. Ковані елементи є зразком надійності і міцності - їх поломки практично виключені.
  • Елегантність. Ковані елементи допомагають додати вишуканості і елегантності будь-якому екстер'єру та інтер'єру. Тонкі візерунки можна гармонійно вписати в будь-який дизайн приміщення.

Ковані елементи завжди справляють незабутнє враження на власників будинку або гостей, а також додають будь-якого інтер'єру атмосферу неповторності і теплоти.