Виробництво круп - це той напрямок, який може приносити пристойний прибуток своєму власникові. Саме таким бізнесом можна займатися в аграрній країні. Для організації виробничого процесу можна використовувати спеціальне обладнання. Вибрати і купити його пропонується в спеціалізованій компанії «Бриг». Тут є будь-який обладнання для виробництва круп, представлені також цілі комплекси, які дозволяють налагодити безперебійний робочий процес і гарантувати високу продуктивність праці.

Технологічний процес

Особливість виробництва буде полягати в необхідності підготовки і обробки сировини. У цій якості виступають зернові культури, які необхідно очистити від мінеральних домішок і сміття, а також видалити насіння з різними дефектами. Деякі види круп вимагають попередньої підготовки, яка включає в себе процес гідротермічної обробки. до таких культур в тому числі відноситься гречка, рис, інші види круп.

Саме гидротермическая обробка дозволяє позбутися від плівки, яка після такого процесу стає м'якою і еластичною. Продукція досить швидко і легко очищається, а її ядерця стають міцними і міцними, не ушкоджуються, набувають товарний вигляд і відмінні смакові якості. Використання спеціального обладнання дозволяє налагодити безперебійний виробничий процес, а також мінімізувати кількість браку.

Переваги використання спеціального обладнання для виробництва круп

Спеціальні лінії для виробництва круп мають ряд особливостей і безперечних достоїнств, до яких можна віднести також:

  • Мінімізація часу на обробку сировини.
  • Збільшення продуктивності.
  • Отримання конкурентоспроможної крупи, яка буде містити мінімальну кількість сміття і битих зерен.
  • Виключення деформації зерен.
  • Виконання автоматикою всієї складної роботи.
  • Забезпечення належного рівня безпеки.
  • Скорочення трудових витрат.
  • Скорочення витрат на електроенергію за рахунок використання енергоємного обладнання.

Готова продукція набуває товарний вигляд і може бути тут же розфасована. Для цього використовується спеціальна машина - фасувальна, яка також виключає необхідність використання ручної праці. Компанія «Бриг» комплектує комплекси з виробництва крупи необхідною кількістю техніки, слідуючи побажаннями своїх замовників. Продукція "Бриг" відрізняється компактністю конструкції, агрегатному принципом побудови і простотою в обслуговуванні.