Прогрес істотно змінює наше життя, йому вдається заторкнути всі галузі. Навіть діловодство за останні роки дещо змінилося. Тепер всі підприємства і установи активно використовують цифрові документи – це аналог традиційним паперовим звітам і актам. Поширення електронних баз даних змусило людей шукати новий спосіб підтвердити їх достовірність. Зрозуміло, що залишити підпис чорнилом на цифрових документах не можна. Так що ж використовують підприємства? Електронний підпис – він по силі дорівнює звичайному і використовується для підтвердження юридичної сили документів. Крім того, ця помітка дозволяє переконатися, що папери не були змінені без відома особи або підроблені зловмисниками.

Як отримати ЕЦП? Робиться це просто. Переходьте на портал ecom.ua, якщо вам потрібен електронний цифровий підпис та отримуйте його в рекордні терміни.

Яка процедура має бути користувачам? Всього треба зробити п'ять простих кроків. Спочатку підприємець реєструється на сайті, оформлює заявку, потім встановлює ПО і оформляє запит на сертифікат. Після цих дій слід подати документи в АЦСК і оплати підпис.

У вас виникли питання? Зв'яжіться з представниками компанії Ecom по телефону і обговоріть всі нюанси.

Чи варто переходити на цифровий документообіг? Так, адже по-старому працювати виключно з паперовими звітами та договорами вже не вийде. Цифрові документи прискорюють виробничий процес, багато в чому спрощують контроль за справами підприємства. Тому якщо ви вирішили стати на чолі компанії, відразу впроваджуйте електронні бази, реєструйте електронний підпис.

Деяким людям, які до цього моменту не чули про е-підпис, буде складно уявити його. Що ж це таке? Це спеціальний підпис, отриманий в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних.

Реалізується він не за допомогою графіки, а завдяки математичним перетворенням змісту документа. Це гарантує неможливість підробки електронного цифрового підпису зловмисниками.

Е-підпис досить функціональний. Він дозволяє з'ясувати реальний час підписання документа. Крім того, він служить для підвищення конфіденційності інформації.

Раніше згадувалося, що отримуючи цифровий підпис, треба додатково подати заявку на сертифікат. Навіщо він потрібен? Сертифікат являє собою електронний документ, який пов'язує дані для перевірки електронних підписів з певною особою, підтверджує ідентичність людини.