Досить часто рибалки поспішають, і допускають типові помилки, внаслідок яких їх улов зменшується, а враження від рибалки псуються. Що б рибалка виявилась вдалою, відпочинок вдався, постарайтеся запам'ятати прості поради, і втілити їх у життя.

Ось кілька порад по темі, як ловити рибу, і як збільшити улов.

Підберіть місце для риболовлі і точку закидання снастей

На рибалці головне правильно вибрати місце лову

Мабуть, основне, що потрібно зробити для успішної риболовлі, — вдало вибрати місце. Якщо є можливість, то обстеженню водйомів, збору про них інформації, вибору місця потрібно приділити максимум сил і часу.

Якщо ж вибір диктується можливістю під'їзду або великою кількістю інших рибалок на водоймі, то навіть у цій зоні лову, потрібно виміряти глибину, визначити западинки і зміни рельєфу. Точку закидання снастей бажано вибирати на схилах або в поглибленні.

Витративши час на пошуки, ви отримуєте можливість кардинально поліпшити свої результати. Зайшовши на сайт https://fishergo.com.ua/sovety-dlya-rybakov/item/354-shcho-robiti-yakshcho-riba-ne-klyue.html Ви знайдете більше підказок про те, що робити якщо риба не клює.

Розташовуйтеся зручно

Зручне розташування рибалки на березі

На практиці все повинно бути під рукою, що б до всього, що потрібно в процесі лову, можна було б дотягнутися не встаючи з місця і не нахиляючись.

І тут допоможе тільки додаткове риболовецьке устаткування та інвентар, — рибальський ящик в якості сидіння, стійки під вудилища і під ємності з наживкою, відро для миття рук, довгий садок для риби та інше.

Прикармливайте точно

Прикормка повинна лежати купчасто в точці лову. Тільки тоді можна розраховувати на концентрацію риби у гачків і хороший кльов. Природно, що і перезаброс снасті повинен здійснюватися завжди в одну і ту саму точку — на підгодованих пятачок. Чим би не ловили, — поплавцем або фідером, потрібно забезпечити точний заброс з руки або рогаткою. Якщо потрібно, то краще заздалегідь потренуватися.

Слідкуйте за оснащенням

Рибалки можуть продовжувати ловити з заплутаним оснащенням. Але тоді можлива невірна подача наживки для риби, і втрата клювання. Обов'язково візьміть з собою на риболовлю запасні оснастки і готові повідці. І міняйте їх по мірі необхідності.

Також можливо знадобиться зміна горизонту і оснащення іншою огрузкою. Витратьте час вдома на підготовку різноманітних варіантів снастей. Акуратно змотайте їх на мотовильца і підпишіть.

Наживляйте правильно

Якісна наживка може бути зовсім не ефективною, якщо її підносять рибі не правильно. І покльовки відразу зникнуть. Це стосується в першу чергу опариша і мотиля.

Проткнуті тупим або товстим гачком вони можуть витекти і перетвориться в малопривабливий для риби об'єкт.