Ви плануєте велику покупку, але не вистачає коштів? А може навпаки є заощадження і ви вирішили їх позичити під відсоток? Розмістити оголошення, про бажання надати або взяти в борг необхідну суму ви можете на сайті damvb.org.

Кожен, хто потребує позики, повинен уважно про це подумати. В даний час у багатьох установах пропонуються швидкі кредити, які ви можете отримати, використовуючи лише вашу ідентифікаційну картку. Швидко, легко і ... небезпечно. Однак це не означає, що всі кредити є дуже ризикованими. Ви повинні використовувати тільки ту пропозицію, яка буде найбільш оптимальною та найбезпечнішою для вас. Перш ніж запозичити, слід розглянути кілька речей.

Економічно вигідні плани, отримані за допомогою кредиту, можуть мати набагато більшу цінність, ніж гроші, які ви повинні віддати. У багатьох випадках, тільки залучаючи позику, ви можете створити або розвинути компанію або зробити іншу вигідну інвестицію. Тест на кредитоспроможність визначить, який кредит ви можете собі дозволити, щоб у вас не було проблем із погашенням. Приймаючи великий іпотечний кредит, банк безумовно обчислює вашу кредитоспроможність, тоді як для невеликих позик його неможливо перевірити. Варто розрахувати, чи можемо ми собі дозволити погашення зобов'язання. Перевірте загальну вартість кредиту, щоб мати змогу обрати найкращу пропозицію. Ретельно перевірте контракт і дізнайтеся, які приховані витрати та додаткові збори. Варто також порівняти пропозицію декількох банків або інших позичальників обрати найкращий. Варто вибрати більш довгий термін погашення та, можливо, виплатити більше, якщо є фінансовий профіцит. Краще не змушувати себе повертати позику у розмірі половини свого доходу, бо це може стати тягарем.

Однак, якщо ви хочете запозичити у друзів, вам потрібно усвідомити відповідні збіги. Перший, безумовно, найважливіший, - це абсолютна відсутність анонімності. Запитуючи певну суму для друга, ви повинні розкрити свої фінансові плани на майбутнє та визнати свої фінансові проблеми. Не всім подобається така ситуація.

За жодних обставин, навіть якщо ви позичаєте невелику суму, не підписуйте договір без попередньої перевірки компанії. Процес запозичення готівки у небанківських установах насправді короткий, тому будь-яка поспішність і нерви не допускаються. Проаналізувавши всі за та проти, ви зробите вибір, який буде для вас надійним та найзручнішим.