Вода, це життєво важливий і необхідний продукт, яка потрiбна нам кожен день. Сьогодні в Києві, компанія «My water shop», спеціалізується на доставці води додому, має велику кількість клієнтів, яким поставляється якісна питна вода від відомих виробників. На сайті компанії: https://mywatershop.ua/зручна навігація по категоріях. У каталозі представлений великий вибір таких відомих марок як: Боржомі, Миргородська, Аква Лайф, Аква Няня, Аляска, Моршинська. Вміст корисних речовин і природні компоненти відрізняють продукцію серед багатьох видів.

Чому обирають нас?

· Висока якість пропонованих торгових марок води;

· Можливість вибрати будь-яку кількість по літражу в пляшках, бутлях;

· У нас можна замовити кулери, помпи і обладнання, а також супутні товари: кава, чай, молоко, паперову продукцію, одноразові стакани і т.д.

· Ми пропонуємо різноманітні види води: газовану, негазовану мінеральну, столову питну воду.

· Оперативне обслуговування - доставка води в день замовлення.

· Компанія «My water shop» має багаторічний досвід і гарантує високу якість і швидке обслуговування.

Турбота про будь-яке водорозподільне обладнання не менш важлива, ніж чиста і якісна вода. Дезінфекція обладнання – чистка, не дуже складна процедура, але вона необхідна. Після отримання інструкцій, нашими фахівцями ви можете зробити очистку самостійно або замовити послугу в компанії. Наша система ціноутворення на товари і послуги є гнучкою! Цінова політика пропонує програму лояльності і вигідні пропозиції. Купуючи 12 пляшок, 2 ви отримуєте в подарунок. Такі акційні пропозиції постійно оновлюються, що служить додатковим бонусом при покупці.

Наш кваліфікований персонал допоможе вам з усіх питань. Відповідно до ваших потреб ми виберемо відповідний тип води, разливочні обладнання та оптимальну ціну. Зв'яжіться з нами по телефону, ви можете замовити воду і отримати всю необхідну інформацію, вибрати зручний спосіб доставки. Також ви самостійно можете оформити швидке замовлення на сайті компанії, заповнивши форму заявки. Ми будемо раді вашому візиту і співпраці! Чекаємо ваших дзвінків!