Більшість туристів, хоча б раз відвідали Закарпаття, незмінно повертаються сюди знову. У чому ж полягає магічна сила цих місць?

Таємничі водоспади, веселе дзюрчання холодних гірських струмків, велич Карпатських гір щорічно приваблюють сотні тисяч туристів. Однак найбільша цінність регіону - бальнеологічні курорти, один з яких знаходиться в селі Поляна. Джерела з унікальною мінеральною водою розташовані тут буквально на кожному кроці.

Головний компонент у складі води «Поляна Квасова» - гідрокарбонат натрію. Особливо корисна вода при лікуванні розладів шлунково-кишкового тракту, остеохондрозу, порушень ендокринної системи. Її зцілюють властивості творять чудеса. Багато людей, кілька разів відвідали курорт і пройшли курси лікування, назавжди позбавлялися від численних недуг, в тому числі хронічних.

Відвідувачів відомого курорту в Поляні запрошує до себе в гості готель «Софія» для незабутнього відпочинку в Поляні Закарпаття. Їх готові прийняти комфортабельні і прекрасно оформлені номери 4 категорій:

  • однокімнатні номери;
  • напівлюкс;
  • однокімнатні люкси;
  • двокімнатні люкси;
  • номера «Люкс Плюс».

Перебування тут можливо з найменшими дітьми. Батькам не варто переживати, що їх чада занудьгують. Малюки зможуть повеселитися завдяки працюючим в готелі аніматорам, веселим іграм та розважальних програм дозвілля. Юні гості з задоволенням будуть згадувати відпочинок в Поляні на Закарпатті.

Ресторан на базі готельного комплексу із задоволенням запропонує гостям чудово приготовані страви української, європейської та традиційної закарпатської кухні. Страви вразять найдосвідченіших гурманів, а готують їх з екологічно чистої продукції. Кожен гість ресторану в готелі «Софія» оточений уважним ставленням персоналу. Заклад чудово підходить для банкетів, бізнес-ланчів, урочистих застіль, сімейних вечорів та інших заходів.

СПА-процедури допоможуть прекрасно очистити шкіру і омолодити весь організм в цілому. Відвідування сауни дуже ефективно при боротьбі із зайвою вагою. Для людей, які не люблять або погано переносять високі температури, є турецька лазня хаммам.

Поряд з оздоровленням тіла пропонується зцілити душу. Послуги кваліфікованого психотерапевта допоможуть подолати нікотинову залежність, поліпшити свій психоемоційний стан, позбутися від психологічних травм і неприємних спогадів.