У зв'язку з енергетичною кризою та значними екологічними проблемами в 60 – х роках минулого століття різко зросли ціни на паливо. Це сприяло підвищенню у суспільстві інтересу до електромобілів. При експлуатації електрокарів відсутні шкідливі вихлопи, які є одним з головних джерел забруднення навколишнього середовища. Такі автомобілі надійні при тривалій експлуатації, їх двигуни мають більш високий ККД в порівнянні з двигунами звичайних авто, вони виробляють менше шуму.

Тому не дивно, що водії оцінили зручність, економічність, відповідність екологічним стандартам електромобілів. За кордоном транспортні засоби нового типу стали дуже поширеними та популярними. В Україні водії теж все більше віддають перевагу автомобілям, що не потребують використання палива класичного типу. Але досить висока на електромобіль ціна часто стає основною перешкодою до здійснення мрії про сучасний засіб пересування.

Компанія HOT-CAR добре знається на особливостях автомобільного ринку європейських країн. Спеціалісти компанії радо нададуть допомогу у підборі та доставці електрокарів з Європи.

Вживані автомобілі, що пропонує клієнтам компанія HOT-CAR відрізняються мінімальним пробігом, у них відсутні серйозні дефекти. Авто мають чудовий вигляд та добре проявляють себе під час експлуатації.

Що досить важливо, електромобілі, придбані в європейських країнах, мають ціни суттєво нижчі, ніж аналогічні моделі на ринках України. Економія іноді складає кілька тисяч євро. Електрокари ввозять на територію України за пільговими правилами: не стягується ПДВ, що сьогодні складає 16,8% вартості товару, не треба сплачувати акцизний збір при розмитнені, сума якого дорівнює 109 євро.

Найбільш популярною моделлю електромобіля серед українських водіїв є Ніссан Ліф. Така модель – кращий вибір для використання в міських умовах. Модель Ніссан Ліф володіє достатнім запасом ходу, має зручний салон, відрізняється стильним сучасним дизайном. Варто зазначити, що цінова категорія моделі досить демократична та доступна для більшості населення.

Компанія HOT-CAR допоможе здійснити мрію водіїв про електромобіль. Спеціалісти компанії професійно впораються з вибором та доставкою омріяного електромобіля. Щоб мрія про сучасний автомобіль здійснилася швидше, варто скористатися послугами спеціалістів компанії HOT-CAR.