Науково-технічний прогрес набагато спростив життя мешканцям більшості країн світу – але, як не дивно, деякі хвороби також отримали ширше розповсюдження саме завдяки йому. Прикладом, що одним з найперших приходять на згадку, є геморой.

Факторами, що спричиняють цю хворобу, насамперед є малорухливий стиль життя та сидяча або стояча робота – отже,більшість дорослого населення світу,і навіть школярі та студенти, знаходяться у зоні ризику. Надмірно гостра та калорійна їжа, різні види фаст-фуду також впливають на швидкий розвиток гемороя. До того ж, більшість із нас не харчується регулярно: дотримуватися певного розкладу іноді буває неможливо, а в інших випадках ми не вважаємо це за необхідне – але це є ще одним фактором для виникнення хвороби. Як результат, близько 80% населення нашої країни має геморой в тій чи іншій стадій розвитку.

  Звісно, більшість із нас не змінить радикально свій стиль життя: для цього прийшлося б покинути працювати чи вчитися, а це неможливо. Тому потрібно шукати інший шлях вирішення проблеми – і це застосування відповідних лікарських препаратів максимально м’якої дії, що не зашкодять організму.

На сайті виробника Реліф ви можете розглянути лінійку препаратів, які допоможуть подолати хворобу на різних стадіях її перебігу. Якщо людину турбує біль, потрібно застосовувати Реліф Адванс із анестетиком. Кровоточивість та відчуття важкості у задньому проході можливо подолати за допомогою  препарату Реліф у вигляді мазі, яка містить компонент, що спричиняє ефект звуження судин і завдяки цьому кровотеча припиняється. Від свербежу допоможе Реліф Ультра, а у випадку наявності всіх або більшості вищезгаданих симптомів ( біль, відчуття важкості, свербіж та інші) радимо використовувати Реліф Про, що випускається у вигляді крему або свічок. Крем застосовується зазвичай при зовнішньому геморої, а свічки – при внутрішньому. Натуральною основою для свічок є масло какао, яке здатне зменшити подразнення та зняти набряки.

Нагадуємо, що лікування будь-якої хвороби потрібно розпочинати негайно, ледве ви помітили появу перших симптомів майбутніх негараздів – в іншому випадку вам буде набагато складніше впоратися із ними. Але все можливо подолати завдяки правильному лікуванню та виконанню профілактичних заходів. У випадку гемороя це здорове харчування, більш рухливий спосіб життя, зайняття плаванням та іншими видами спорту та уникнення занадто гарячих температур (сауни,лазні).