Романтичні вихідні потрібні всім парам без винятку. Дізнайтеся, як можна провести незабутній вікенд удвох. Навіть парам, які живуть разом купу років необхідно хоч іноді влаштовувати романтичний відпочинок на вихідні. Збігати від дітей, друзів та знайомих, і на деякий час залишатися тільки вдвох.

Де провести романтичний вікенд

Романтичний відпочинок кожен розуміє по-різному. Але, якщо у пари повна схожість поглядів з цього питання, то треба це відтворити. Для когось це вибір сауни у Чернівцях, або номер для двох обов'язково на березі океану, а комусь це маленька кімнатка в центрі Парижу. Це може бути спонтанна прогулянка по туманному парку, або ретельно продуманий маршрут по романтичним місцям. Це може бути нове місто або поїздка в місце, з яким пов'язано купа приємних спогадів. А для когось це похід вихідного дня та пристрасні ночі в наметі.

Це може бути і вдома, якщо залишитися тільки удвох, відключити домашній і мобільний телефон на вихідні, та не перевіряти електронну пошту. Щоб не морочитися приготуванням можна  замовити готову їжу. Дивитися різноманітні фільми, не вилазячи з ліжка, перериваючись тільки на заняття любов'ю та перекус. Приймати ванну з піною і вечеряти при свічках. Все це можливо і вдома, ось тільки як не крути, все одно доведеться самим все це прибирати.

Романтична поїздка

А можна замовити номер в готелі на сайті List та виїхати від усіх. При тому це може бути готель в передмісті, а може бути і в іншому місті або країні. Прогулянки удвох по незнайомих вулицях світ за очі, кафе по дорозі та поцілунки під місяцем.

Романтичний готель за принципом все включено або просто тихий окремий номер з великим ліжком. І не важлива навіть звукоізоляція - нехай сусіди заздрять. У деяких готелях навіть є така спеціальна пропозиція - романтичні вихідні. Зазвичай в пропозицію, крім проживання та сніданку входить послуга масажиста, басейн і коктейлі, звичайно ж, торт і пляшка шампанського. Часто номера для романтичних вихідних обладнані не просто ванною, а джакузі. І вже точно ніякого душа на кілька номерів.

А можна поїхати в санаторій або будинок відпочинку, де гості можуть користуватися лазнею, сауною, басейном, всілякими СПА-процедурами, це також може бути катання на конях або санях (в залежності від пори року) і навіть феєрверк з ім'ям коханої. Втім, романтичні вихідні можуть бути не тільки для пари. Друзі можуть поїхати на гру, і на ці два дні перевтілитися в героїв, перипетії доль яких приведуть їх до щасливого фіналу.