Вибираючи сантехніку для ванної кімнати, важливо правильно визначитися з брендом. Якщо Ви хочете створити максимальний комфорт і зручність, а також бути впевненими, що сантехніка прослужить багато років, зверніть увагу на виробника GROHE. Це компанія з більш ніж 80-річною історією. Вона відрізняється великим вибором сучасних змішувачів і іншої сантехніки.

Чому GROHE?

Мільйони людей в більшості європейських країн довіряють даному бренду завдяки таким якостям:

  1. Німецька якість виробів.

  2. Бездоганна збірка.

  3. Стильний зовнішній вигляд.

  4. Надійність і багаторічна гарантія.

  5. Величезний вибір виробів.

Змішувачі для душа GROHE виготовлені з латуні, багато з них покриваються хромом. Всі елементи, включаючи систему перемикання «відтік-душ» виготовлені з якісних матеріалів, які забезпечать комфорт і спокій. Великий вибір систем змішувачів порадує кожного клієнта. Ви можете придбати контактні і безконтактні варіанти, змішувачі з вбудованим термостатом, що дозволяє регулювати температуру. Кожна модель відрізняється бездоганним оригінальним дизайном.

Де придбати?

Вибравши один з кращих брендів змішувачів, важливо також правильно вибрати постачальника. Магазин Кранок - надійний і перевірений. Тут Ви можете купити оригінальну німецьку сантехніку по одним з найвигідніших цін в країні. Жителі Києва і Харкова можуть відвідати відділення магазину. В інші міста України змішувачі відправляються Новою Поштою. Доставка займає до 3 днів.

Менеджери магазину мають мінімум п'ятирічний досвід роботи в даній сфері. Вони підкажуть, який змішувач буде оптимальним в тій чи іншій ситуації. Зв'язатися з менеджером можна онлайн або за номером телефону 0 800 502 201. Ви отримаєте вичерпні відповіді на будь-які питання, пов'язані з представленої в магазині продукцією.