Управління нерухомістю у США передбачає інвентаризацію майна, сплачування боргів померлого і розподіл активів, які залишаються в маєтку. Останніми роками державні законодавчі органи намагаються зменшити складність процесу управління спадковою нерухомістю для неризидентів Америки. В даний час близько 20 держав прийняли певну версію Єдиного кодексу успадкування (UPC), яка була розроблена з метою спрощення процесу адміністрування нерухомості і забезпечила подібність між законами штатів.

У деяких випадках нерухомість може знаходитися в декількох штатах. Взагалі, штат, в якому на момент смерті проживав померлий, буде штатом, де має бути встановлений стан спадщини. Також, державний закон регулює передачу нерухомості, що знаходиться в різних штатах. У такому випадку адвокати у США по спадщині вимагатимуть зробити допоміжну апробацію. Апробація заповіту є формальним судовим процесом, який дає визнання заповіту і призначає виконавця або особистого представника. Який керуватиме майном і розподілятиме активи, які йому призначені. Законодавство кожної держави змінюється, тому слід проконсультуватися з адвокатами ТОВ “Адвокат в Європі”. У деяких випадках може виникнути необхідність проконсультуватися з декількома адвокатами, одним у штаті, де жив спадкодавець, та іншим адвокатом у штаті, де перебуває спадкоємець. Наші адвокати нададуть вам висококваліфіковану консультацію та допоможуть максимально швидко вступити у спадщину.

Розпорядник майна у США

Перше завдання у справі апробації заповіту - призначення відповідальної сторони для управління майном. Цю особу зазвичай називають особистим представником. У деяких державах ця позиція відома як "виконавець". Особистим представником може бути фізична особа або компанія, наприклад, банк. Особистий представник може бути висунутий померлим у заповіті. Якщо заповіту не було, суд, як правило, призначає живого члена подружжя або іншого члена сім'ї. Може бути більше одного особистого представника.

Очікується, що після призначення особистий представник документує всі активи померлого. Ця документація часто називається інвентаризацією. Особистий представник також повинен повідомити кредиторам про смерть спадкодавця. Наші російськомовні юристи у США допоможуть вам назначити розпорядника спадщини та визначити спадкову масу.

Офіси компанії «Адвокат в Європі» розташовані у 25 країнах світу. Щоб дізнатися детальну інформацію про отримання спадщини із США, Канади чи ЄС, звертайтесь до нас. Наші адвокати допоможуть Вам отримати спадщину.