Інтернет-магазини від компаніїї IST - працюємо для успішного бізнесу

Якісно створений сайт є сьогодні запорукою успішного бізнесу, так як більшість покупок, що здійснюються споживачами сьогодні, відбуваються в мережі Інтернет. У даний момент в мережі представлена величезна кількість компаній, що пропонують послуги з розробки сайту, проте якісні послуги надаються тільки в компанії IST.

Розробники організації з 10-річним досвідом в даній сфері пропонують не тільки створення сайту каталогу, для бізнесменів-початківців, але також просування і розміщення реклами для більш великого бізнесу з уже готовими інтернет-ресурсами. Звернутися до менеджерів компанії за наданням послуг можна на офіційному сайті https://istec.com.ua/uk/, де також можна ознайомитися з портфоліо і цінами.

З ким можна створити інтернет-магазин або каталог

Коротка історія IST

Компанія IST, послугами якої сьогодні користуються власники бізнесу з України, Росії, США і Канади була заснована групою розробників в 2008-му році. Серед перших надаються її співробітниками послуг були розробка сайту і його наповнення.

ЩЕ НЕМАЄ СВОГО САЙТУ?

Створіть свій інтернет сайт з нами.

+38 (099) 700 83 23

+38 (093) 861 89 50

Через кілька років після успішного старту організація збільшила штат і почала пропонувати ряд додаткових послуг, таких як SEO-оптимізація, створення індивідуальних програм і настройка реклами в пошукових системах. Завдяки високій якості послуг, що надаються компанії вдалося залучити великі бренди з різних країн, які незабаром стали її постійними клієнтами. Сьогодні IST співпрацює з наступними організаціями:

 • Полтавмаш;

 • New Line Energy;

 • KOTON;

 • Lacoste;

 • Укртелеком;

 • PSM-Profile;

 • ПриватБанк;

 • Proskater;

 • ZARA.

Завдяки всьому цьому створення інтерне-магазину в Києві та інших містах сьогодні може замовити кожен початківець і досвідчений власник бізнесу. Разом з цим також можна замовити послуги з просування сайту, що дозволить істотно збільшити його ефективність.

Які послуги пропонує IST

У даний момент компанія надає послуги зі створення сайту, що включає забезпечення функціоналом і наповнення текстом, SEO-оптимізації, що має на увазі просування до перших сторінок пошукових запитів, а також налаштування реклами, яка залучає цільову аудиторію, яка бажає здійснювати покупки.

Крім цього, розробники IST можуть створювати програмне забезпечення для модернізації виробничих процесів і зниження рівня витрат.

Важливо звернути увагу на те, що під час виконання кожної з перерахованих вище робіт розробники контактують із замовником і намагаються максимально задовольнити його потреби.

Чому слід вибирати інтернет-магазини від IST?

Незважаючи на те, що в даний момент існує ряд компаній, здатних запропонувати подібні послуги, сайти, створені компанією IST, користуються більшою популярністю і приносять вищий дохід. Подібна тенденція пов'язана з особливостями роботи компанії, такими як:

 • над створенням сайтів працюють експерти з 10-річним досвідом;

 • кожен етап створення обговорюється з клієнтом, що дозволяє створювати максимально ефективні і зручні сайти;

 • для оформлення використовується тільки ліцензійне програмне забезпечення з розширеним функціоналом, що дозволяє забезпечити найбільш привабливу картинку і максимально високу швидкодію ресурсу.

Також варто звернути увагу на те, що IST укладає договір з кожним клієнтом, що гарантує виконання зобов'язань обома сторонами.