Лікування наркоманії у Харкові

Відтепер для того щоб отримати грамотне і повноцінне лікування наркоманії в Харкові, пацієнтам та їхнім родичам не доведеться шукати відповідну клініку в обласному центрі - місті Харкові. Пройти комплексний курс, починаючи від детоксикації у Харкові і закінчуючи адаптацією до соціуму, можна просто звернувшись до місцевої філії наркологічної клініки «Реванш +».

Комплексне лікування від наркотичної залежності

Способи лікування наркоманії в домашніх умовах

Побоюючись розголосу, засудження суспільства, наркозалежні часто вважають за краще проводити лікування наркоманії на дому. Іноді цей захід буває вимушеним, оскільки сам наркозалежний, перебуваючи на стадії заперечення, категорично відмовляється від відвідування клініки, і його родичам доводиться запрошувати фахівців до себе додому. Наркоцентр «Реванш +» надає своїм пацієнтам таку послугу, як терапія наркотичної залежності на дому. Але це лише короткострокові методи.

Лікар-нарколог і психолог у комфортних домашніх умовах проводять детоксикацію в Харкові, допомагають лікувати прояви абстинентного синдрому. Після успішного зняття ломки в Харківській лікарні надають ряд професійних консультацій самому пацієнту та його родичам щодо проведення подальшої терапії.

У домашніх умовах можливе надання і такої послуги, як метод інтервенції. Ця методика являє собою психологічні мотивують бесіди, метою яких є визнання самим пацієнтом факту наявності залежності і необхідності в проведенні повного лікувального курсу.

Як лікується наркозалежність в клініці?

Комплексне лікування наркоманії у Харкові можливо виключно в умовах стаціонару. Для цих цілей фахівці центру використовують такі методи:

  1. зняття ломки в Харкові за допомогою апаратних процедур і біологічних методів;

  2. лікування супутніх захворювань, наслідків та ускладнень наркотичної залежності;

  3. індивідуальна психологічна робота з пацієнтом, спрямована на формування правильних мотивацій, визначення причин розвитку залежності і їх усунення;

  4. колективні заняття в групах взаємодопомоги згідно з принципами, відомої в усьому світі програми «12 кроків»;

  5. сеанси сімейної психотерапії - спрямовані на відновлення втрачених довірчих відносин наркозалежної людини з близьким оточенням;

  6. соціальна реабілітація, яка готує колишнього наркозалежного до виходу в соціум і поверненню у звичне середовище, корекція поведінкової моделі, надання базового соціального освіти, відновлення втрачених особистісних навичок та міжособистісних зв'язків.

Перебуваючи в клініці, пацієнт постійно знаходиться під наглядом фахівців, готових у будь-який момент надати йому необхідну медичну допомогу або психологічну підтримку. Важлива й ізоляція від колишніх «друзів», знаходження у здоровому терапевтичному співтоваристві.

Сама по собі зміна середовища, дотримання режиму дня, дієтичний раціон, заняття спортом, насичене і цікаве дозвілля значною мірою сприяють одужанню пацієнта, позитивно відображаються на його психіці та здоров'ї.

У яких умовах проходить лікування наркоманії?

До сих пір люди з побоюванням ставляться до самого слова «госпіталізація» і намагаються всіма силами уникнути перебування у наркологічній клініці. Але необхідно розуміти, що сучасний реабілітаційний центр не має нічого спільного зі звичним наркодиспансером.

Для пацієнтів тут створені комфортні умови проживання у затишному котеджі, обладнаному всім необхідним. Лікування проводиться анонімно, без розголошення особистої інформації і постановки на облік. Персонал та лікарі ставляться до кожного пацієнта шанобливо і доброзичливо, так що ризики прояви насильства або ж тиску на особистість людини повністю виключені.

Співробітники центру організовують для своїх підопічних цікавий і пізнавальний дозвілля, підтримують у складних ситуаціях, допомагають подолати критичні моменти, неминучі в боротьбі з наркозалежністю. Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування наркоманії в клініці можна, зателефонувавши в місцеве відділення центру «Реванш +», який вказано на сайті наркоцентру https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua .