Металочерепиця є одним з найбільш потрібних матеріалів, що використовуються для виконання покрівельних робіт. Це пов'язано з тим, що даний матеріал є універсальним і може бути використаний для будь-якого типу покрівлі. Даний будівельний матеріал являє собою лист металу з особливою формою, отриманої методом холодного штампування, який покритий спеціалізованим покриттям, яке забезпечує захист матеріалу.

Металочерепиця AlleBau - висока якість за доступною ціною

Сьогодні компанія AlleBau вважається одним з кращих виробників металочерепиці на території України. На офіційному сайті компанії кожен бажаючий може придбати даний будівельний матеріал з доставкою на всій території країни.

Основні переваги металочерепиці

Даний матеріал для покрівельних робіт від компанії AlleBau виготовляється на сучасному європейському обладнанні з використанням інноваційних методів обробки металу. Це забезпечує високу якість продукції, а також забезпечує наступні властивості:

  • Тривалий термін експлуатації. Кожна з представлених виробником моделей має свій тип покриття, який безпосередньо впливає на термін експлуатації покрівельного матеріалу. При правильному підборі виду покриття і грамотному монтажі металочерепиці її термін експлуатації може досягати до 30-ти років.

  • Висока міцність. Завдяки використанню тільки кращих матеріалів і сучасних технологій металочерепиця від AlleBau відрізняється високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень та негативного впливу УФ-випромінювання.

  • Невелика вага. Згідно з технічними характеристиками, 1 квадратний метр металочерепиці має вагу 5 кілограмів. Завдяки цьому процес монтажу цього покрівельного матеріалу можна виконувати із залученням мінімальної кількості працівників.

  • Простота монтажу. Установка листів металочерепиці є простим процесом, що не вимагає особливих знань і навичок.

  • Широкий вибір колірних рішень. Це дозволяє кожному клієнту підібрати на сайті AlleBau металочерепицю на основі особистих смакових переваг.

Цей різновид матеріалу для облаштування покрівлі дозволяє проводити реставрацію старих дахів без необхідності демонтажу попереднього покриття. Саме тому сьогодні часто можна зустріти приватні будинки та комерційні будівлі з оновленим покрівельним покриттям.

За рахунок доступної вартості металочерепиці від AlleBau оновлення покрівельного покриття може собі дозволити практично кожен. При виборі матеріалу фахівці рекомендують звертати увагу на товщину металу, тип покриття, основні властивості та ціну виробу.

Переходьте на сайт https://allebau.com.ua та обирайте матеріали під власні потреби.

При виникненні будь-яких додаткових питань слід зв'язатися з менеджерами компанії, які з радістю нададуть консультацію з будь-якого матеріалу.