Для кожних батьків покупка взуття для своєї малечі завжди залишається актуальною. Навіть недавно придбані чудові черевики можуть стати замалими, якщо дитяча ніжка виросте бодай на пів сантиметра. Це змушує батьків шукати постійного і якісного продавця взуття, який пропонує своїм клієнтам продукцію високої якості. Якщо ви зацікавлені в організації свого бізнесу або хочете розширити наявний асортимент магазину, зверніть увагу на виробника ТМ Lider. На сайті https://tmlider.com/ можна недорого замовити оптом дитячі черевики високої якості і з привабливим дизайном. Вони потішать як самих малюків, так і їхніх батьків, завдяки чому ви матимете постійний попит на свій товар. Довговічність, зносостійкість, надійність – ось лише деякі з переваг взуття цього виробника. Придбати дитячі черевики оптом однозначно вигідно, оскільки реалізація здійснюється без найменших затримок. Переконайтесь в цьому особисто.

Як вибрати дитячі черевики оптом для подальшої роздрібної торгівлі?

Головна вимога до дитячого взуття на холодну пору року – здатність попередити промокання. Адже як малюк, так і підліток раз-по-раз норовить влізти в калюжу чи болото, тому цей критерій є одним із найважливіших. Навіть незначне протікання черевиків може призвести до того, що дитина промерзне чи захворіє, а це вже матиме надзвичайно серйозні наслідки. До того ж погода часто буває перемінливою, дощ змінюється сонцем. Тому дитячі черевики повинні забезпечувати повітрообмін, не парити, якщо на вулиці потепліє, і зігрівати, якщо раптом похолоднішає. Перш ніж купити оптом взуття, варто врахувати такі фактори:

  1. Матеріал. І верх, і підкладка дитячих черевиків повинні бути натуральними. Найкраще брати оптом шкіряне взуття, оскільки матеріал має чудові гігієнічні властивості і адаптується до форми стопи. Також непоганий варіант – замша. Такі дитячі черевики виглядають дуже ошатно, однак носити їх можна лише в суху погоду.
  2. Якість. Звертайте увагу на акуратність пошиву, чи немає заломів, потертостей. Не варто купувати оптом дитячі черевики, які коштують надто дешево. Їхня занадто низька ціна свідчить про погану якість виготовлення.
  3. Правильний фасон і форма. Краще замовляти оптом дитячі черевики з круглим або широким носком, аби пальчикам було достатньо вільного простору всередині. Гостроносе взуття здавлює і деформує стопу. Щодо фасону, то чудовий варіант – дитячі черевики оптом висотою по щиколотку на шнурівці, липучках чи замку. Це надійна фіксація стопи.
  4. Гнучка і в міру жорстка підошва. Завдяки їй стопа під час ходьби амортизується, а також приглушує удари. Це запорука зручності дитячих черевиків.
  5. Каблук. За свідченнями ортопедів він потрібен, оскільки сприяє формуванню правильної ходи і не дає малюку завалюватись назад. Це повинен бути маленький каблук (від 0,5 до 3 см залежно від віку).
  6. Вага. Найкраще купувати оптом легкі дитячі черевики, адже малюки надзвичайно рухливі. Надміру важке взуття швидко втомлює і збільшує навантаження на ноги.

Деякі батьки запитують про дитячі черевики з супінатором. Однак не слід таке взуття купувати оптом, адже згідно з новими дослідженнями його призначають лікарі в тих випадках, коли є виявлена певна проблема. Носіння супінатора без поважної причини не рекомендується.

Чому варто купити дитячі черевики оптом від виробника?

Особливістю і перевагою сучасних ринкових відносин в нашій країні є можливість замовляти той чи інший товар безпосередньо у виробника. Більше немає потреби переплачувати посередникам, шукати цікаві новинки в іноземних каталогах чи вдовольнятись короткотерміновим співробітництвом з маловідомими брендами. Купівля дитячих черевиків оптом вигідна як виробнику, так і реалізатору чи пересічному споживачеві. На те є такі причини:

  1. Велика партія більш вигідна з фінансового боку. Ви маєте можливість замовити оптом порівняно дешеві дитячі черевики від виробника, а потім реалізувати вроздріб їх дорожче. Це обіцяє солідний прибуток, а також привернення уваги споживацької аудиторії за рахунок невисоких націнок.
  2. Доставка партії дитячих черевиків оптом в те чи інше місто України обійдеться дешевше, ніж чисельні перевезення від різних виробників. Така економія на логістиці значно зменшить витрати.
  3. Налагоджена торгівля. Замовляючи у виробника дитячі черевики оптом, ви отримуєте у своє розпорядження необхідну кількість товару. Таким чином, ваш магазин ніколи не пустуватиме, а ви зможете швидко реагувати на інтерес покупців. Після того як закінчиться одна партія, можна одразу замовити наступну.

Ті виробники, які у своїй роботі орієнтуються на модні тенденції, завжди залишаються на плаву. Вони випускають оригінальні, якісні і стильні дитячі черевики, які користуються попитом серед споживацької аудиторії. Залиште в минулому виснажливі поїздки ринками України в пошуках цікавих пропозицій. Це марна трата часу. Набагато вигідніше знайти надійного постачальника і налагодити з ним взаємовигідну співпрацю.