Розробка web-ресурсу для медичного закладу значно відрізняється від процесу створення інтернет-магазинів. І якщо при виборі останнього користувачі орієнтуються на ряд параметрів, таких як цінова політика, якість наданих товарів і умови доставки, то при виборі медичного закладу вони оцінюють лише одне - рівень довіри.

Сайт клініки від IST - ефективне залучення клієнтів

Більшість пошукових систем самостійно оцінюють рівень довіри до медичних сайтів, який позначається як YMYL і відзначається окремим прапорцем на головній сторінці. Ця абревіатура розшифровується як «ваші гроші або ваше життя». Дане позначення означає, що розміщення недостовірної інформації на даному ресурсі може бути надзвичайно небезпечним для здоров'я користувачів, а в деяких випадках може навіть привести до летального результату.

Саме тому абсолютно кожен сайт медичного закладу проходить перевірку YMYL, яка включає:

  • оцінку авторитетності ресурсу, що проводиться шляхом аналізу відгуків про сайт на сторонніх web-ресурсах;

  • визначення рівня експертність, що проводиться досвідченими представниками медичної сфери;

  • аналіз рівня довіри.

У жодного фахівця, що займається розробкою сайтів для клінік і медичних кабінетів, немає доступу до алгоритмів перевірки вищевказаних параметрів. Але за довгі роки роботи співробітники компанії IST змогли визначити кілька правил, що дозволяють підвищити позиції медичних сайтів в пошукових системах.

Що слід враховувати при просуванні медичних сайтів

Розглянемо основні правила, дотримання яких дозволяє підвищити популярність web-ресурсів медичних кабінетів і клінік:

  • Розміщення посилань. При тому що сьогодні комерційні сайти неможливо просунути за допомогою посилань, «індекс цитування» до сих пір оцінюється пошуковими ботами при аналізі медичних сайтів.

  • Надання інформації про заснування. Чим більше інформації буде представлено про медичному кабінеті або клініці, тим краще і вигідніше.

  • Створення карток фахівців. Грамотно заповнена картка працівника медичної сфери з встановленої кнопкою для запису на прийом в режимі онлайн і справжньою фотографією лікаря дозволяє підвищити рівень конверсій.

  • Запуск розділу з питаннями і відповідями. У ньому лікарі повинні своєчасно відповідати на запитання потенційних клієнтів, що дозволяє істотно підвищити рівень довіри і лояльності пацієнтів.

  • Заповнення контентом. Статті, що розміщуються в даному розділі повинні вирішувати проблеми клієнтів. При цьому вони повинні писатися або самими лікарями, або копірайтерами, знайомими з даною тематикою.

  • Вказівка цінової політики з детальним описом послуг, що надаються.

  • Розміщення відгуків, сертифікатів і ліцензій.

Розробники IST зможуть створити сайт медичного закладу з урахуванням всіх вищевказаних елементів, підвищити його позиції в пошуковій системі і зацікавити клієнтів. Замовити послуги створення і просування web-ресурсу можна на сайті https://istec.com.ua.