Пластикові вікна – це один з найбільш популярних варіантів на сучасному ринку. Вони досить давно «посунули з п'єдесталу» дерев'яні конструкції та встановлюються практично в будь-яких будівлях. Вікна ПВХ вибирають для приватних будинків та квартир, громадських й навчальних закладів. Тому якщо ви плануєте капітальний ремонт у себе вдома, то напевно теж замислювалися про такий варіант. Але тут виникає маса сумнівів: чи не буде пластик шкідливим, як буде проявляти себе вікно через кілька років, чи потрібен за ним особливий догляд. Давайте спробуємо розібратися з усіма цими питаннями.

пластикові вікна в Києві

Але для початку – про те, де можна придбати пластикові вікна в Києві найбільш вигідно. Рекомендуємо звертатися напряму до виробника. Так ви зможете не лише зекономити значну суму коштів, а й отримати найвищу якість. Ознайомтесь з каталогом компанії «Лінія вікон». Там на вас чекають найцікавіші варіанти.

Особливості пластикових вікон

Вікна ПВХ є абсолютно безпечними, адже виробляються з матеріалу який проходить суворий контроль. Окрім того, до плюсів таких конструкцій відносимо:

  • Теплоізоляцію. Вікна з пластику чудово зберігають тепло, навіть якщо за вікном суворий мороз. Завдяки цьому, ви зможете не лише підтримувати комфортну температуру в своїй оселі, а й заощадите на опаленні.

  • Шумоізоляцію. Конструкції з ПВХ – ідеальні для жителів великих міст, так як не пропускають шум з вулиці. Це означає, що ви зможете насолоджуватися тишею, навіть якщо живете в пожвавленому районі міста.

  • Довговічність. Пластикові вікна служать багато років: найякісніші варіанти зберігають свої властивості протягом багатьох десятиліть, не потребуючи ремонту чи заміни.

  • Те, що такі конструкції не потрібно фарбувати. Вікна не вигоряють на сонці, тому зберігають первинний колір на весь період експлуатації. На відміну від дерев'яних.

  • Пожежна безпека. Матеріал ПВХ відносять до класу важкозаймистих, що знижує ризик пожежі в вашому домі.

  • Стильний дизайн. Пластикові вікна ідеально «вписуються» в інтер’єр сучасної квартири, вдало його доповнюючи. Особливо, якщо обрати варіант потрібного кольору.

Пам’ятайте: обирати пластикові вікна варто з урахуванням особливостей вашої домівки. Оптимальний варіант, у більшості випадків, це дво- або трикамерні вікна з надійним профілем. Установку таких конструкцій варто довірити професіоналам: лише робота майстрів буде запорукою тепла та затишку у вашому домі.