Коли одних літературознавців попросили описати українську літературу в трьох прикметників, вони використовували такі слова як енергійна, що подає великі надії, сатирична, багата поетичними образами. Світи, створені сучасними письменниками зазвичай містичні і таємничі. Вони показують як письменники використовують старовинні українські традиції та звичаї в своїх творах. Однак, багато також переносять події в своїх романах в наші дні. Давайте подивимося на найпопулярніших сучасних українських письменників.

Марія Матіос одна з зірок сучасної української літератури. Деякі її романи є історичними, інші ж оповідають про події, що відбуваються в наш час. Фонами для її творів зазвичай служать національні кризи або потрясіння, як Друга Світова війна, або боротьба за незалежність України. Також вона пише психологічні романи, наприклад, "Майже ніколи не навпаки".

Матіос виграла багато премій за свої роботи. Вона отримала нагороду "Книга року" в 2004 і "Національну премію імені Тараса Шевченка" в 2005 за роман "Солодка Даруся". Також по цій книзі поставили успішний спектакль.

Василь Шкляр тісно пов'язаний з психологією своїх персонажів. Його перший роман "Ключ" розповідає історію про журналіста, який отримав ключі від квартири. Господар цієї квартири зник і журналіст вирішує з'ясувати, що сталося. Як і героям інших романів Вісілія, журналісту належить розкрити багато таємниць. Книги Василя Шкляра дуже популярні і деякі навіть були переведені на інші мови.

Любко Дереш один з найуспішніших молодих письменників. Три його книги були видані до його дев'ятнадцять років і всі вони стали бестселерами. Його називають українським Стівеном Кінгом, так як він пише свої книги в жанрах детектив і хоррор, а також всі вони містять містику. Наприклад, у головного героя твору "Культ" є свій вигаданий світ. Дереш став володарем премії "Книга року" за найоригінальніший роман.

Цей перелік буде неповним без Люко Дашвар - псевдонім Ірини Чернової. Її книги читають мільйони людей різного віку. Вона має звання "Золотий письменник", так як більше 200 000 копій її книг було продано. Кожна її книга захоплює дух, інтригує і зовсім не схожа на іншу. Найпопулярніші: "Кров з молоком", "Рай. Центр "," Мати все ". Будьте обережні, якщо ви почнете читати її книги, ви просто не зможете зупинитися.

Більше книг українськиї письменників (і не тільки українських) можете знайти тут https://nice-price.com.ua/category/knigi