Турбота про літніх людей у київському пансіонаті «Hospice»

Київський будинок престарілих «Hospice» надає літнім людям цілодобовий догляд, кваліфіковану медичну допомогу, турботу та цікаве дозвілля. Співробітники приватного пансіонату знають, як зробити життя людини похилого віку барвистою і наповненою позитивом.

Як переймаються про літніх людей у пансіонаті?

Що входить у програму проживання?

Умови для життя мешканців створені гранично комфортні. Люди похилого віку проживають у сучасних номерах затишного заміського котеджу, що задовольняють всі їхні потреби. Устаткування в кімнатах залежить від стану здоров'я жителя. Палати для лежачих хворих оснащені спеціальною медичними меблями. У номерах є кнопка виклику персоналу, необхідна техніка.

Навколо пансіонату розкинувся красивий парк з лавками й доріжками для комфортних, безпечних прогулянок на свіжому повітрі. Досвідчений і кваліфікований персонал цілодобово доглядає за постояльцями, надаючи їм необхідний догляд, турботу, лікування. У пансіонаті є всі умови для проведення терапевтичного курсу, реабілітації, відновлення людей, що мають певні проблеми зі здоров'ям.

Окрема увага приділяється правильному харчуванню. Люди похилого віку потребують легкої, вітамінізованої та поживної їжі. Дієтологи розробляють меню з урахуванням лікарських рекомендацій, а також смакових уподобань кожного постояльця.

Програма проживання включає в себе й організацію дозвілля. Постояльці хоспісу спілкуються між собою в групах по інтересах, займаються улюбленим хобі, творчістю, читають, гуляють, дивляться телевізор, грають в настільні ігри. У домашній, затишній атмосфері відзначаються свята, дні народження, в яких можуть брати участь і родичі людей похилого віку.

Медичне та побутове обслуговування, турбота про лежачих хворих, гігієнічний догляд, психологічна допомога, консультації фахівців - ось лише невеликий спектр послуг, що надається в пансіонаті.

Медичні послуги

У більшості випадків люди похилого віку мають проблеми зі здоров'ям і потребують грамотної медичної допомоги. У пансіонаті проводиться лікування та догляд за людьми, що страждають такими захворюваннями:

  • гіпертонія;

  • цукровий діабет;

  • стареча деменція;

  • хвороба Паркінсона;

  • кардіологічні патології;

  • хвороба Альцгеймера.

Є можливість проведення реабілітаційного курсу після травм, переломів, інфарктів, інсультів, хірургічних втручань. У хоспісі регулярно проводяться профілактичні огляди і комплексні медичні огляди, масажі, дихальна гімнастика, заняття з лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичні процедури.

Члени сім'ї постояльця, завдяки гнучким графіком і зручної транспортної розв'язки, можуть регулярно відвідувати свою близьку людину, а також забирати його додому на свята, вихідні дні.

Приватний будинок для людей похилого віку «Hospice» в Києві - це те місце, де люди похилого віку отримують не тільки догляд і лікування, а й повноцінне спілкування, затишок, тепло, увагу і турботу. Співробітники пансіонату твердо переконані в тому, що старість може бути щасливою, наповненою новими враженнями та яскравими емоціями.

Більш детальну консультаційну допомогу в онлайн-режимі нададуть менеджери сайту https://hospice.com.ua .