Картинки по запросу масаж проти «апельсинової кіркиЗберігати душевну та фізичну рівновагу в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях може лише людина, що володіє потужним внутрішнім джерелом життєвої енергії.

Власний потенціал здоров'я та правильний спосіб життя є запорукою гарного самопочуття. Але як, живучи в шаленому ритмі мегаполісу, віднайти цю рівновагу та душевну гармонію? Один із дієвих способів, що дозволяє зняти не тільки фізичну, але і психологічну напругу, виліковувати хвороби, скорегувати дефекти, наприклад, целюліт, мобілізувати внутрішні резерви організму це - масаж.

Спа салон Львів пропонує як оздоровчі, так розслаблюючі масажі. Особливо популярним є антицелюлітний масаж, який спрямований на усунення підшкірних жирових відкладень. Ні для кого не секрет, що до целюліту схильні не тільки жінки з надмірною вагою, а й досить тендітні дівчата. Сьогодні можна сміливо стверджувати, що цей стан «молодшає» і зустрічається навіть у дівчаток-підлітків. У чоловіків він теж проявляється, ось тільки місця його локалізації інші – живіт, боки.

Як надовго позбутись целюліту?

Лише фітнес та правильне харчування не можуть допомогти в боротьбі з целюлітом, що є наслідком хронічного процесу, пов'язаного з порушенням водно-сольового обміну в жирових клітинах та мікроциркуляції. Антицелюлітний масаж Львів – це ефективна ручна методика, що дозволяє позбутись «апельсинової кірки» на стегнах, сідницях, животі, руках.

Результативність від ручного коригуючого масажу дійсно дуже висока, але лише у тому випадку, якщо його виконує професіонал. У студії «Deluxe by Bezvuliak» працює команда справжніх майстрів, що неодноразово отримували нагороди на чемпіонатах Україні та є авторами власних унікальних методик. Тому після курсу гарантовано покращиться стан шкіри, а крім того завдяки масажу запускаються процеси схуднення та детоксикації організму.