Поціновувачі східних делікатесів давно віддали належне японським суші. Але іноді просто не вистачає часу на відвідування суші-барів та ресторанів. І тоді власники закладів створили послугу заказ суші за адресою замовника. Ця послуга дуже поширена та має попит у сучасному житті. Ви зможете заказати японську вечерю, не виходячи з дому.

Весь процес заказу не займає багато часу. Ви заходите на сайт закладу де пере вами відкривається віртуальний каталог з ролами та суші. Замовити суші дуже просто. Обираєте необхідні вам позиції та робите заказ. Завдяки детальному опису напроти кожної страви, ви зможете вивчити інгредієнти, які входять до її составу. Страву треба підбирати виходячи з індивідуальних смаків, але й пам'ятайте про новинки. Якщо електронна версія для замовлення вас не дуже влаштовує, тоді ви можете звернутись до менеджерів, та зробити заказ в телефонному режимі. Менеджери закладу більш детально розкажуть про всі страви, які є в каталозі. Запропонують різні засоби оплати та проінформують вас про акції, які проходять у закладі на момент вашого замовлення. Доставка своєчасна та виконується на вищому рівні. Суші будуть доставлені строго за адресою, яку ви позначили у замовлення. Завдяки герметичним контейнерам, страва не втрачає своєї якості та свіжості.

В закладі працюють спеціалісти, які мають великий досвід роботи та необхідні знання у цій галузі. Всі страви готуються лише зі свіжих продуктів, які відповідають стандартам якості. Чудове поєднання рису, морепродуктів, сирів, овочів та соусів − не залишить вас байдужими. Смак страв просто неперевершений. Заклад має свою технологію та секрети в приготування страв японської кухні.

Переваги заказу суші додому чи в офіс:

  • економія часу;
  • смачні та якісні страви;
  • швидка доставка;
  • сервіс;
  • індивідуальний підхід;
  • безкоштовна консультація;
  • якісні та свіжі продукти;
  • швидкість заказу;
  • доступність ціни.

На сайті ви також можете знайти велику кількість відгуків постійних клієнтів закладу, які вже багато часу користуються послугою заказ суші. Всі відгуки написані реальними людьми, та відтворюють роботу закладу та кур'єрської доставки.

Завдяки знижкам, цікавим акціям та спеціальним пропозиціям, ви зможете ще більше заощадити свої збереження. Окрім суші та ролів, ви також маєте можливість замовити якісні та смачні супи, салати, десерти, гарячі страви, різноманітні сети тощо.