Картинки по запросу Нитки для 3D-друку

Вибір правильної  нитки є абсолютною основою для успішного друку. Які нитки ви повинні вибрати і на що слід звернути увагу при 3D друку? Щоб насолодитися ідеальним друком, недостатньо лише самого 3D-принтера. Матеріал, який ви використовуєте для цього, надзвичайно важливий. Для кожного проекту потрібно вибрати правильний 3д пластик, який відповідатиме індивідуальним рішенням, техніці друку чи температурі.

У магазині ви знайдете широкий вибір ниток, що використовуються для 3D-друку. У тому числі такі матеріали, як: PLA , PLA Pro , ABS , Smart ABS , PETG , Rubber , HIPS-X , а також  інші, менш популярні пропозиції. Дізнайтеся більше про окремі нитки 3D-друку.

Як вибрати правильну нитку для 3D-друку?

Однак перш ніж ми перейдемо до характеристик конкретних ниток, варто з’ясувати, як правильно вибрати нитку для друку. Тут слід звернути особливу увагу на ці 3 аспекти: тип принтера, річ, яку ви хочете роздрукувати, а також суму, яку ви можете витратити на конкретні матеріали.

Тип принтера.

Спеціальні нитки вимагають різної температури для друку. Тому, перш ніж купувати їх, варто точно перевірити, яка температура буде необхідна. Перевірте, чи може ваш 3D-принтер нагріти друкуючу голівку до температури вище 300°C. Якщо так, то більшість доступних ниток знаходяться у вас в межах досяжності.

Крім температури, до якої можна нагріти головку принтера, важливо нагріти таблицю принтера. Це важливо при роботі з нитками, які характеризуються високою усадкою матеріалу.

Найбільш відомі принтери таких виробників, як: Prusa Research, Dobot, Velleman, Zortrax, Creality, Anet та інші.

Що ви хочете надрукувати?

Залежно від того, що ви хочете роздрукувати, слід вибрати нитку, яка добре працює при контакті з їжею, або ту, яка ідеально підходить для друку деталей.

Витрати.

Тут вони також відіграють ключову роль. Нитки для 3D-друку відрізняються не тільки за специфічними особливостями, але і за ціною. Якщо ви дбаєте про якість, то вам неодмінно доведеться розраховувати на більші витрати.

Типи популярних ниток для 3D-друку.

PLA - біодеградабельна нитка –  один з найпопулярніших видів ниток, який отримують, серед іншого, з кукурудзяної муки. Таким чином, він є екологічно чистим. До його переваг можна віднести високу стійкість до УФ-променів і низьке поглинання вологи. Його використовують, серед іншого, для виготовлення харчової упаковки, прототипів, а також реквізиту та статуетки. PLA також використовується в медицині, включаючи хірургічні нитки та імплантати.

ABS - дешевий і довговічний.

Шукаєте дешевші матеріали? Дізнайтеся більше про нитку ABS. Це найдешевший матеріал і, отже, один з найбільш використовуваних. Його перевага - легкість і довговічність. ABS також чудово підходить для друку предметів з великою кількістю деталей. ABS використовується для створення запасних частин для машин, захисних елементів, при виробництві труб, а також для всіх предметів, які піддаються впливу високих температур.