Мікроклімат сильно впливає на рівень комфорту приміщення. Саме тому рекомендується обов'язково встановлювати кондиціонери. Виробники випускають функціональні спліт системи, які здатні охолоджувати, нагрівати, іонізувати, зволожувати повітря. Потрібно тільки знайти підходящу модель.

На яку кількість кімнат розрахована спліт-система?

Виробники випускають два варіанти обладнання. Комплект мульти-спліт-системи включає відразу кілька внутрішніх блоків. Це дозволяє досягти однакового мікроклімату відразу у всіх приміщеннях, де вони будуть встановлені. Таке обладнання відрізняється продуктивністю, але досить енерговитратне.

Міні-спліт-системи – техніка, призначена для створення певного мікроклімату в одному приміщенні. Можна придбати кілька комплектів обладнання для різних кімнат – це дозволить забезпечити в кожній максимально сприятливі умови.

Що враховувати при виборі кондиціонера?

Корисно орієнтуватися на відомих виробників з хорошою репутацією. Обов'язково перевірте тривалість гарантійного терміну. Враховуйте, що на нього може вплинути установка. Важливо, щоб вона була проведена правильно. Тому Поэтому встановлення кондиціонерів  потрібно довіряти професіоналам. До того ж вони допоможуть підібрати оптимальне місце для монтажу – це дозволить уникнути нерівномірної роботи або протягів.

Важливо правильно обчислити необхідну потужність обладнання. Слід врахувати площу приміщення. Якщо висота стель близько 3 метрів, на кожні 10 кв. метрів кондиціонер буде витрачати приблизно 1 кВт енергії. Сторона світла теж має значення. Вікна приміщення виходять на південний схід? Потрібно додати 30% від загальної потужності.

Наскільки добре оснащено приміщення? Кожен прилад випромінює тепло. Щоб нівелювати нагрів від обладнання, потрібно кількість всіх пристроїв помножити на 0,2 кВт. Отримана цифра додається до потужності.

Скільки людей буде знаходитися в приміщенні? На кожного потрібно близько 100 Вт потужності.

Рекомендується купувати кондиціонер з запасом потужності. Важливо, щоб техніка не працювала на знос. Потрібний варіант спліт-системи вам допоможуть підібрати консультанти skv.

Наступний важливий момент – функціонал. В яких режимах кондиціонер здатний охолоджувати повітря? Наділений він функцією нагріву? Здібності іонізувати і очищати будуть перевагами. Однак враховуйте, що функціонал впливає на вартість обладнання.