База данихVkursi.pro пропонує компаніям інструмент для отримання даних про контрагентів онлайн, і в процесі спілкування з керівниками компаній, деякі запитують навіщо це потрібно.Всі власники бізнесу знають (а ті, хто не знають, здогадуються), що безпечніше працювати з надійними компаніями.Щоб уникнути неприємних ситуацій, вони заздалегідь докладають зусиль, щоб виявити недобросовісних контрагентів ще до початку співпраці.

Навіщо перевіряти контрагентів?

Щоб не отримати фінансові та тимчасові втрати, в результаті роботи з недобросовісною компанією.Наприклад, ви перерахуєте передоплату і не отримаєте товар або послугу вчасно, або надавши послугу замовнику, ви не отримаєте за це гроші.

Кому це треба? Точно не вам!

Варто вам, як керівнику, потурбуватися перевіркою потенційних контрагентів перед початком роботи з ними, а не розбиратися з наслідками їх недобросовісних дій?

Перевірка особливо актуальна для контрагентів, які зареєстровані зовсім недавно, робота з ними, як правило, несе підвищені ризики. Щоб уникнути втрати грошей, в результаті передоплати недобросовісному постачальнику, проведіть перевірку його благонадійності, дізнавшись історію роботи на ринку з компаніями, аналогічними вашої.

А що приносить робота з компаніями – одноденками, які зникають швидше, ніж ви встигнете до них додзвонитися після перерахування грошей за товар або послугу. Саме тому, важливо проявляти належну обачність, щоб застрахувати себе від можливих проблем. Коли ваш контрагент не платить податки або затримує звітність, податкова може пред'явити претензії і вам.

Кому потрібна перевірка контрагентів на благонадійність?

Вона актуальна різних сфер діяльності, особливо, компаній оптової торгівлі, мережевих компаній, лізингових компаній і банків, коли ціна рішення досить висока.

Сама процедура може бути досить довгою, дійсно, спочатку потрібно отримати пакет установчих документів, ліцензій і так далі. Потім все це треба перевірити на відповідність регламентам компанії і вимогам чинного законодавства, наприклад, що стосується проведення тендерів.

Як здійснити перевірку контрагента?

Можна звернутися в спеціалізовану компанію, яка займається перевіркою надійності контрагентів, ця послуга не дешева і займе деякий час, а його завжди мало, чи не так? А якщо потрібно перевіряти по кілька компаній в день?

Альтернативний варіант - зробити все самостійно. Як, Карл? Підключіть онлайн сервіс vkursi.pro для оперативного отримання будь-якої потрібної інформації в кілька кліків мишки.