Картинки по запросу Як обрати правильну тканину для дивана?

Коли ми починаємо прикрашати вітальню вдома, ми часто відчуваємо себе переповненими сильними емоціями, пов’язаними з вибором та облаштуванням відповідно до наших уподобань, щоб все виглядало бездоганно. Однак вже «в дії» ми можемо побачити, що справа ускладнюється через величезну різноманітність та кількість можливостей, які ми маємо перед собою. Не кажучи вже про вибір тканини для оббивки дивана https://wowin.ua/zrazky-tkanyn.

Коли нам доводиться вибирати оббивну тканину, слід враховувати такі важливі фактори, як колір і фактура, знос, якому буде піддаватися тканина, легкість чищення та стійкість. Не тільки через дітей, але і для домашніх тварин, також добре знати, чи матеріал стійкий до подряпин та пошкоджень. Нижче наведено ряд факторів, про які слід пам’ятати, вирішуючи замінити диван або замінити оббивку на старій моделі.

Міцність

Щоб знати, чи буде тканина зберігати свої властивості в хорошому стані протягом оптимального часу (між 5 і 8 роками), слід звернути увагу на стійкість до стирання, яка повинна бути не менше 25 000 циклів, хоча це також залежатиме від способу використання дивана. Надані номери підходять для використання вдома, але якщо диван буде інтенсивно використовуватися в кафе чи готелі, ця кількість повинна досягати 40 000 циклів і більше. Всю цю інформацію продавець надає в магазині або ви можете знайти її в технічному описі товару виробника оббивної тканини для вашого дивана.

Якість

Бавовна, жаккард, наприклад, чудові тим, що вони товсті, а крім стійкості вони пропонують широкий спектр естетичного різноманіття, мають сотні кольорів, візерунків та принтів, які, безсумнівно, допоможуть вам підібрати найкращий стиль для своєї вітальні.

Є також інші тканини, такі як оксамит, синель або вельвет, які також можуть бути дуже цікавими, як оббивні тканини, але трохи м’якші. Це правда, що нині на ринку текстилю є тканини потрібної композиції.

Вибір найкращого варіанту

На додаток до вищезазначених питань, якщо ви хочете знати, чи справді ви тримаєте в руці найкращу тканину для оббивки чи ні, то слід перевірити, чи є деформація під час натягу та чи немає отворів у нитці.

Звичайно, вам потрібно переконатися, що тканина пройшла відповідну протипожежну обробку (знак технічного сповіщення повинен міститись у технічній специфікації). Також зверніть увагу на обробку тканини і переконайтесь, що тканина має стійкість до розтягування та розриву. Все це в поєднанні з фактурою, вагою і м'ясистістю тканини повинно справляти приємне враження в будь-який час року. Все це здається дуже складним, але за допомогою продавця та великого ступеня довіри до хорошої марки оббивних тканин це набагато простіше, ніж здається.