Картинки по запросу виды чехлов на телефон

Телефон став невід'ємною частиною життя: він зберігає ваші гроші, важливі контакти і йому ви довіряєте свої секрети. Дуже важливо захистити його від негативних умов, і продовжити час користування. У цій відповідальній справі вам допоможе чохол. На сайті інтернет-магазина Вчехле можливо вибрати і придбати чехлы для телефонов різніх брендів.

У сучасному швидко мінливому світі кожен день створюється нова модель телефону. Виробники чохлів також не відстають. Прийшовши в магазин, можна загубитися від великої кількості запропонованих варіантів. Як же вибрати з різноманіття чохлів, які відрізняються як за формою, так і за функціональністю, знайти той, що дійсно вам підійде, буде відповідати вашому способу життя, допоможе зберегти ваш телефон від зовнішніх впливів, і не утруднить використання? Для цього розглянемо кожен вид чохлів і розберемося, який припаде до смаку саме вам.

Види чохлів і характеристика

Чохол-накладка

Даний вид підрозділяється на: пластикові та силіконові. Цей вид чохлів самий бюджетний варіант. При цьому асортимент як пластикових, так і силіконових чохлів величезний за колірною гамою і зображень. Що дозволяє вам зробити нічим не виділяється особливостями корпус вашого мобільного унікальним по дизайну. Причому пластиковий чохол передбачає можливість декорувати стразами і наклейками.

Чохол захистить від подряпин тільки корпус вашого телефону, для екрану доведеться придбати захисне скло. При застосуванні чохла обсяг телефону не змінюється. Зручно тримати в руці, телефон не вислизне. Від більш сильних пошкоджень, звичайно, цей вид чохлів, не врятує: наприклад, від удару об кахель, або асфальт. Пластиковий чохол може і сам розколотися. Силіконовий має властивість з часом втрачати форму: деформуватися і розтягуватися.

Чохол-бампер

Одягається по контуру телефону. Зазвичай великий шар силікону, який призначений пом'якшити удар при падінні. Підійде для дітей і активних підлітків. Не передбачений захист від подряпин самого корпусу і екрану, тому краще використовувати в тандемі з чохлом – накладкою і захисним склом.

Чохол-книжка (чохол-фліп)

Чохол-книжка, говорить сам за себе; зроблений за принципом книги, з відкидним верхом. Чохол-фліп-відкидання кришки вниз по вертикалі. Витончений, виглядає більш стильно і представницько. Захистить від пошкоджень не тільки корпус, але і екран. Величезний ряд пропозицій за зовнішнім виглядом і якістю. Телефон кріпитися до чохла, за допомогою наклеювання, вставки з пластика або силікону. Більшість моделей мають в наявності кишеньки для платіжних карт.