Важливим чинником під час вибору дверей є захист від зовнішнього простору та зручність використання (надійні петлі, замки і очки дозволяють експлуатувати двері без зайвих зусиль і клопоту навіть маленьким членам сім'ї).

1.Шумопоглинання, звуко- і теплоізоляція

Окрім сталевих листів, ребер жорсткості, замків і інших складових, всередину дверного полотна вкладається спеціальний матеріал, що забезпечує, звуко- і теплоізоляцію. Видів такого матеріалу досить багато: гофрокартон, мінеральна вата, пінопласт, пенополиуретан, полістирол, пенопропилен. У більшості дверей високої якості застосовують останні два - як найлегші і функціональні.Перегянути ціни на двері можна тут Окрім досконалої конструкції полотна, важливим є щільне прилягання дверей до короба. Для цих цілей на виріб, по-перше, обов'язково має бути приклеєний контур ущільнювача. По-друге, у вхідних дверях високої якості використовують регульовані петлі: це необхідно не лише для створення тепло- і звукозащищенности, але надійного відкривання-закривання конструкції. Крім того, існує унікальна технологія подвійного регульованого короба : спочатку в отвір встановлюють монтажну раму, а вже потім - короб, регульований в трьох площинах. Використання цього методу дозволяє згладити нерівності стін і отворів, забезпечити максимальну герметичність приміщення і захист від холоду, звуків і запахів.

2.Надійна фурнітура

Повноцінне функціонування вхідних дверей забезпечує фурнітура: петлі, ручка і очко.

1.Петлі.

Хороші петлі гарантують зручне відкривання і закривання дверей, захист від провисання полотна - словом, вони є одним з ключових елементівконструкції. Для найпростіших дверей досить двох міцних петель, для особливо важких виробів доцільно використати збільшену кількість - до трьох-чотирьох.

Також для захисту від спилювання застосовують унікальну технологію прихованих петель - в цьому випадку вони недоступні зловмисникам для дій. Окрім якості самої фурнітури, вкрай важлива кваліфікована установка і регулювання. Втім, існують петлі потрійного регулювання, які, за бажання, можуть бути легко налагоджені власником, якщо з часом конструкція з яких-небудь причин перекосить.

2.Ручка.

Цей елемент виконаний із сталі, латуні або інших сплавів. До ручок зазвичай пред'являють дві вимоги: зручність використання - вона повинна комфортно лежати в руці, і зовнішній вигляд - виріб повинен відповідати за кольором і стилістиці інтер'єру передпокою.

3.Очко.

Основною вимогою до цього аксесуара є висока якість отримуваного хазяїном зображення. Проте різновидів цього виду фурнітури дуже багато.

Очки можуть бути традиційними - із скла або кришталя, в цьому випадку роль грає лише правильний вибір розміру виробу (що відповідає товщині дверей) і хороший кут огляду, наприклад, панорамні дозволяють спостерігати простір в діапазоні до 200 градусів. Для найменших членів сім'ї встановлюють окреме перископне очко, через яке дитина може бачити, не встаючи на стілець. Для тих, чий спосіб життя пов'язаний з ризиком, виробники створили куленепробивні очки.

Окрема категорія - відеоочки, які виводять зображення відвідувача на спеціальний екран усередині приміщення. Самі "просунуті" моделі транслюють не лише відео, але і звук, причому прямо на екран вашого комп'ютера або смартфону, паралельно включається функція запису.

Стаття від https://sezonplus.com.ua/