Обладнання для НУШ купити можна як замовляючи кожну одиницю окремо серед усього асортименту існуючих магазинів, так і обравши єдиного постачальника усього комплексу навчального обладнання для шкіл, з якими більш детально Ви зможете ознайомитись за посиланням https://b-pro.com.ua/katalog/pochatkova-shkola . Багато викладачів надають перевагу замовленню оснащення онлайн у інтернет магазинах— так можна придбати все необхідне за вигідною ціною та не переплачувати за доставку.

Яке обладнання НУШ купити для початкових класів

Товари для НУШ, які знадобляться для повноцінного укомплектування кабінетів, можна умовно поділити на навчальне обладнання за такими категоріями:

 • STEM-освіта: навчальні роботи, конструктори й складні механізми, 3D-принтери, сканери, ручки, цифрові верстати та системи віртуальної реальності, спеціалізоване програмне забезпечення та обладнання для фото-відео студій і проведення дослідів і експериментів згідно з запланованими STEM-проєктами.

 • Математична освітня галузь: набори цифр і знаків, геометричних фігур різних розмірів, кольорів і з різних матеріалів, ігри на розвиток логіки, набори класних інструментів, математичні планшети, моделі годинників, терези з наборами важків тощо.

 • Природнича освітня галузь: моделі та глобуси, роздаткові колекції та гербарії, карти, набори садових інструментів, мікроскопи й телескопи та інше додаткове обладнання.

 • Мовно-літературна освітня галузь: каси букв та знаків, набори таблиць і дидактичних матеріалів, дитячі бібліотеки й інтерактивні книги.

 • Іншомовна освітня галузь: каси букв, набори таблиць, ілюстрованих словників, настільних ігор і пазлів для вивчення англійської мови, інтерактивні книги.

 • Технологічна освітня галузь: спеціалізовані конструктори та набори для опанування різних ремесел.

 • Соціальна і здоров’язбережна освітня галузь: набори для вивчення правил дорожнього руху, реалістичні моделі та муляжі для вивчення будови людського тіла, прищеплювання корисних звичок і здорового способу життя.

 • Мистецька освітня галузь: дитячі музичні інструменти, набори ляльок, масок і персонажів для лялькового театру, набори для проведення занять із образотворчого мистецтва.

 • Додаткове обладнання: стенди, настільні ігри.

 • Технічне обладнання: мультимедійні панелі й комплекси, інтерактивна підлога тощо.

 • Меблі для НУШ: зручні комплекти парта-стілець, регульовані за висотою; полички, шафки та тумби з сучасним яскравим дизайном, лотки та контейнери для зберігання дидактичних матеріалів, ігрові майданчики та спортивні комплекси.

Вищезгадані освітні галузі потребують найрізноманітнішого обладнання та навчальних засобів. Але всі вони поєднані за певними критеріями, а саме:

 • висока якість, екологічність, безпечність для дітей;

 • відповідність актуальній шкільній програмі;

 • допомога вчителю в організації навчального процесу в ігровій формі;

 • сучасний ергономічний дизайн і багатофункціональність.

Також, укомплектовуючи навчальні приміщення, не забувайте і про робоче місце вчителя. Кабінети повинні бути оснащені всім необхідним для забезпечення педагогу комфортного навчального процесу. І це не лише зручні крісла та столи з достатньо великою робочою поверхнею та особистий простір для зберігання речей.

Предметний кабінет має бути укомплектований усією необхідною комп’ютерною та мультимедійною технікою з ліцензійним програмним забезпеченням і навчальними додатками. Обладнання для НУШ також передбачає наявність у кожному кабінеті профільних стендів, тематичних карток і роздаткових матеріалів.

Рекомендації МОН для НУШ: обладнання та навчальні засоби

Для того, щоб допомогти педагогам правильно облаштувати навчальні кабінети згідно з концепцією Нової української школи, спеціалісти Міністерства освіти й науки України підготували рекомендований перелік оснащення кабінетів.

Ознайомитися з ним можна на сайті міністерства у Наказі МОНУ № 137 від 13.02.2018 «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи». Та не забувайте, що цей перелік постійно доповнюється та вдосконалюється, відповідно до потреб учителів та розвитку філософії НУШ.

Де краще придбати все необхідне обладнання для школи

Обрати й замовити навчальні засоби та будь-який додатковий інвентар для НУШ можна, в компанії “БІ-ПРО” яка є сучасним лідером в освітній галузі України . Додатково ви отримаєте методичну та сервісну підтримку — а це вагомий бонус, особливо якщо йдеться про нове технологічне обладнання, досвіду використання якого вчителі ще не мають. Тож звертайтеся — адже ваші учні заслуговують на кращі навчальні засоби та нові освітні технології!