Як неодноразово доводилось, населення в країні поступово старішає. Народжуваність зменшується, та веде до демографічних проблем в Україні. Люди намагаються заробити на гідну старість для своїх батьків. Інколи постає питання - де можливо забезпечення адекватного нагляду за хворими родичами?

Необхідність геріатричних закладів

Усі геріатричні заклади можна поділити на дві групи:

  • Комунальні (або державні)
  • Приватні.

Комунальні фінансуються з державного бюджету за рахунок утримання 75% пенсії людини, а приватні оплачуються родичами, або, як альтернатива, успадкування майна в обмін на довічне утримання.

Коли в родичів немає можливості надати необхідну допомогу та належний догляд за хворими родичами, частою постає проблема відсутності вільних місць в державних закладах необхідного профілю. Зараз комунальні дома для літніх людей поповнюються приватними закладами. В них забезпечено належний догляд та медичне супроводження літнього пацієнта.

Будинок престареліх Родинна Турбота, який нещодавно відкрився у Черкассах, один з приватних закладів, що має можливість надати проживання в гідних умовах, та цілодобове медичне супроводження.

Переваги приватних будинків для літніх людей

Звісно, ціна за проживання в приватних пансіонатах значно вища за аналогічні комунальні заклади, але і умови проживання значно кращі.

Так пансіонат для літніх людей «Родинна Турбота» має можливість надати такі послуги по комфортному проживанню та дозвіллю:

  • теплі та затишні палати-номера на 2, 3 та 5 осіб;
  • постійний нагляд, медичне супроводження кваліфікованими лікарями;
  • допомога у прийомі їжі;
  • дієтичне та різноманітне харчування;
  • психічна та фізична реабілітація наслідків хронічної хвороби;
  • забезпечення гігієнічного нагляду;
  • прогулянки на свіжому повітрі;
  • етичне ставлення персоналу.

В державні заклади приймають першочергово лише самотніх людей, тому для інших нужденних місць не залишається. Окрім цього, умови проживання в них бажають залишатись кращими. Відсутність уваги та відверте (порою) хамство персоналу – це повсякденність комунальних закладів з низькооплачуваними співробітниками (часто літнього віку). Постійна потреба для економії, притаманна цим закладам, призводить до погіршення умов проживання, особливо для позбавлених руху пацієнтів, які потребують підвищеної уваги, догляду та якихось додаткових затрат.

До ціни на проживання у будинку літніх людей «Родинна Турбота» включено повний спектр догляду та умов проживання хворої людини, Вам нічого не буде потреби доплачувати. Для інвалідів тут є повне забезпечення візками та ортопедичними матрацами, які дозволяють протистояти розвиту пролежнів. Ведеться цілодобове відеоспостереження за для безпечного та комфортного проживання пацієнтів. Персонал дотримується правил етики в спілкуванні з хворими та їх родичами.

Бронюйте місця в будинку літньої людини у Черкассах за доступними розцінками, але за потреби не зволікайте, бо кількість місць обмежена, а потреба зростає.

Ми ради Вам, Ви вдячні нам – ось девіз нашого закладу. Ми додаємо усіх зусиль, щоб наша співпраця була приємною.