ЗНО − це зовнішнє незалежне оцінювання, яке проходять випускники усіх шкіл країни. Це найважливіший іспит для учнів, результати якого фіксуються у свідоцтві про освіту та на підставі котрого вступають до ВНЗ. Бажаєте гарно підготуватись до ЗНО та отримати якісні знання вищого рівня? Тоді онлайн курси підготовки по ЗНО 2020 − це те, що вам потрібне.

Переваги курсів

Записатись на курси можна дистанційно в режимі онлайн. Ці курси розраховані для учнів 10-11 класів, які бажають гарно здати зовнішнє незалежне оцінювання.

З учнями будуть працювати висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи в цій сфері, проходили навчання за кордоном та знають як правильно підготувати учня для здачі ЗНО. Весь матеріал викладається дуже чітко, стисло та зрозуміло для кожного. Прослухати заняття можна в онлайн режимі або в записі, якщо ви пропустили трансляцію через якісь важливі причини.  Якщо з першого разу у вас залишились питання, ви можете передивитись урок ще раз. Всі матеріали залишаються у записі та доступні для повторних переглядів.

Вчителі поділяться зі своїми учнями усіма таємницями оцінювання, тому що самі проходять ЗНО для отримання необхідних навичок. Вам буде забезпечена повна підтримка упродовж всього процесу навчання. Ви опануєте багато практичної роботи з завданнями формату ЗНО. Вам не потрібне буде навчання з репетиторами та додаткові консультації шкільних вчителів.

На сайті naurok.ua ви зможете більш детально познайомитись зі спеціалістами курсів та вивчити інформацію щодо їх проведення. Ціни на онлайн уроки дуже лояльні та доступні кожному. Ви можете сплачувати за один урок або декілька, як вам буде зручно. Якщо ви все ще не можете прийняти рішення щодо курсів, тоді пропонуємо прочитати відгуки вдячних школярів, які вже здали ЗНО завдяки онлайн-курсам та отримали найвищий бал.

Завдяки курсам ви не тільки отримаєте високий бал на ЗНО, а й підвищите свої шанси на вступ до вищого навчального закладу, який вже обрали.

Що представляють собою курси?

Як відбувається сама підготовка до ЗНО:

  • відеоурок онлайн разом з викладачем;
  • необмежений доступ до уроків у будь-який час;
  • інтерактивні домашні завдання;
  • активна взаємодія учня та вчителя;
  • цікаві додаткові матеріали до кожного уроку.

При викладанні уроків, вчителі спираються на такі найважливіші складові, як:

  • систематизація матеріалів;
  • заповнення прогалин;
  • опрацювання завдань та тестів.