Особливість ринку меду не тільки у високій конкуренції. Ринок цей дуже непростий. Продаж меду стає з кожним роком все більш складною справою. Для цього є кілька причин. По-перше, це зростання імпорту дешевого і не завжди якісного меду. По-друге, це розпещеність покупця асортиментом продукції. Продавці пропонують недорогі різноманітні сорти медового продукту (про якість не йдеться). Проте, все це викликає труднощі зі збутом у виробників натурального меду. Можливо, інформація, викладена в статті, дозволить вам підвищити обсяги реалізації.

Крем-мед — що це?

Всім відомо властивість меду кристалізуватися. При цьому утворюються або великі грудки, або однорідна затверділа маса. Їсти такий продукт не дуже зручно, а для додавання у випічку його потрібно розтоплювати на водяній бані. Набагато більш смачний, корисний і зручний у використанні продукт — це крем-мед. Це кристалізована продукція, але розміри кристалів дуже дрібні. За консистенцією він нагадує масло або густе згущене молоко. Кремоподібний мед зручний для додавання в кондитерські вироби, добре змішується з горіхами, корицею, ягідними або фруктовими добавками. Природно, така продукція буде користуватися великим успіхом, ніж звичайна. Це стосується як оптових, так і роздрібних продажів.

Технологія кремування була розроблена близько століття тому в Канаді. Як не дивно, крем-мед не дуже поширений в Україні. Причин для цього декілька.

  • Для приготування продукту необхідне спеціальне обладнання. Інтернет-магазин vashapasika.com.ua пропонує широкий асортимент цієї продукції.

  • Детальну технологію переробки меду знайти непросто.

  • Психологічний момент: багатьом бджолярам складно зрозуміти, що, щоб продати готовий натуральний мед, нехай і не найпопулярніших сортів (той же соняшниковий), потрібно його переробити.

Переваги кремування.

  • Збереження продуктом кремоподібної текстури протягом довгого часу.

  • Збереження корисних власностей, аромату та відмінного смаку.

  • Принадний вигляд.

  • Чудова та корисна альтернатива джемам та шоколадним кремам

Устаткування для приготування кремообразного продукту — рекристалізатори та кремувалка для меду. Останній варіант обійдеться дешевше, оскільки рекристалізатор оснащений нагрівальним елементом, що дозволяє розпускати і сушити мед. Для невеликого бджільницького господарства бюджетної кремувалки цілком достатньо.